dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

akswał

  1. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Siedze jak na szpilkach.
    Dzisiaj rozmawiałam z naszą Architetką. ponoć ma już wyrysowaną pierwszą koncepcje i teraz robi drugą.
    Nie mogę się doczekać, chciałabym już je mieć, a wiem przecież, że dobry projekt potrzebuje czasu.
    Jestem paskudnie niecierpliwa :)

    ps. Ludzie dzielnie walczą o wały, rzeka powoli opada. Po przeciwnej stronie niż my mają sytuacje katastrofalną, wszystko przemaka i przesiąka - mam nadzieje, że wytrzymają!
  2. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Zastanawiam się co będzie z Widawą - Nasza działka jest niedaleko niej - pocieszam się że jesteśmy 5m nad standardowym lustrem Odry, a różnica poziomu do Widawy nie powinna być mniejsza niż 2m. W '97 nie zalało tych terenów. Wsiadam zaraz w autko i jade sprawdzić oraz zawieźć coś do jedzenia i picia na wały.
  3. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Podpisałam umowe - robimy indywidualny.
    Czekamy teraz ( z niecierpliwoscią obgryzając paznokcie ;P ) na dwie koncepcje. Jedna jest inspirowana "Na miarę 3" a druga ma być wizją pani Architekt.
    Ma być nowocześnie, kreatywnie i dopasowane do niezadużego budżetu - zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  4. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Daglezje nie przeżyły :/ To co pod śniegiem było zielone, ale już nad pokrywą śniegu z brązowiały. Miałam nadzieję że dadzą radę, ale tylko 6 sztuk pozostało jako tako zielonych.
    No cóż - ja nawet kakusy złałatwię :/ nie wspominjąc o innych roślinach.
  5. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Przybył geolog na działkę.
    Roztopy i te sprawy.
    Na dzień dziejszy mamy na poziomie 0,3m wody gruntowe, w lecie najprawdopodobniej opadną do 1,3 m.

    Niezłe bagnisko, ale tak prawie zawsze we Wrocławiu :lol:
Strona 1 z 4