dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

akswał

  1. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Dodaje dawno obiecane zdjecia - w końcu była sprzyjająca pogoda na spacery :)

    Róża - którą będę broniła własną piersią przed robotnikami i wapnem z budowy
    [img][/img]

    Teren mniej więcej z wysokości planowanego tarasu (1/2 działki) - granice północną działki mam przy sitowiu. a szeroka jest mniej więcej jak to sitowie (+ 2m)
    [img][/img][/img] ...
  2. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Architek narazie gorąco poszukiwany ;)

    Ceny się pięknie wachają: od 35 zł przez 40, 2x 60, 75, 80, 96, 115 po 120 zł za m2. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie :wink:
  3. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    W weekend podjeliśmy decyzje. Będzie projekt indywidualny.

    Po ostrych konsultacjach zapragneło się nam:
    1. domu w litere L - by sie oddzielić od sąsiada ze wschodu (mamy wielka potrzebe intymności po życiu w bloku)
    2. Tarasu/patia w załamaniu litery L skierowanego na zachód i północ - częściowo zadaszonego letniego pokoju ogrodzonego z jednej strony naszym salonem, z drugiej strony pieknym kamiennym murem,a z trzeciej z widokiem na nasz ogród.
    ...
  4. Prosze o usuniecie tego wpisu!!!!

    Prosze o wykasowanie tego posta, by nie zaśmiecał - niestety coś mi sie pokiełbasiło :D
  5. Wrocławski domeczek - projekt indywidualny

    Pierwsze pytanie - NAJWAŻNIEJSZE!!!

    Czy my jesteśmy podmiotem deklarującym pobór paliwa gazowego w ilości nie przekraczającym 10m3/h???
    Te wielkości są dla mnie całkowicie abstrakcyjne.
    Jedno co wiem to że chcemy mieć ogrzewanie gazowe domu do max 200m2, oraz 5-palnikową kuchenkę gazową wraz piekarnikem.

    Kolejny punkt do załączniki: Plan sytuacyjny (1:500, 1:1000 - to mam, 1:2000) wraz z zanaczonym budynkiem - Jak mam go zaznaczyć, jak jeszcze nie mam ...
Strona 3 z 4