dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Lesie

  1. Dom w Lesie

    Wreszcie ujrzeliśmy dziś naszą dachówkę w formie rozłożonej. Dach co prawda nie jest jeszcze skończony, do końca sporo jeszcze brakuje, ale to co jest wystarcza, żeby stwierdzić, że będzie to najładniejszy dach w okolicy, tak sobie nieskromnie napiszę, a co!


    ...
  2. Dom w Lesie

    Wreszcie ujrzeliśmy dziś naszą dachówkę w formie rozłożonej. Dach co prawda nie jest jeszcze skończony, do końca sporo jeszcze brakuje, ale to co jest wystarcza, żeby stwierdzić, że będzie to najładniejszy dach w okolicy, tak sobie nieskromnie napiszę, a co!


    ...
  3. Dom w Lesie

    I jeszcze jako post scriptum:

    Tak sobie siedzę i oglądam w tym Zumi najbliższe nasze okolice i cudeńka znajduję. M.in. coś, czym muszę się pochwalić:



    No co to jest, jak nie kręgi w zboż... TFUUU!!! no w tej... w trawie???? Malutkie, to fakt, ale nie bądźmy wybredni, może to jakieś małe UFO było, nie musiało do nas od razu takie jak do Klewek ...
  4. Dom w Lesie

    I jeszcze jako post scriptum:

    Tak sobie siedzę i oglądam w tym Zumi najbliższe nasze okolice i cudeńka znajduję. M.in. coś, czym muszę się pochwalić:



    No co to jest, jak nie kręgi w zboż... TFUUU!!! no w tej... w trawie???? Malutkie, to fakt, ale nie bądźmy wybredni, może to jakieś małe UFO było, nie musiało do nas od razu takie jak do Klewek ...
  5. Dom w Lesie

    Niespodziankę dziś mieliśmy, taką zupełnie obok całego procesu budowlanego.

    Dawno dawno temu, jeszcze przed stanem zero nawet, opisywałem gdzieś na pierwszej stronie niniejszego dziennika, jak to 4 kwietnia wstałem o nieludzkiej dla mnie porze, żeby skoro świt, rannym brzaskiem i wśród mgieł znaleźć się o óśmej rano na naszej działce. Było nawet stosowne zdjęcie zamieszczone, oto i ono:

    ...
Strona 51 z 89