dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

CoDziennik Doroty

  1. CoDzienniczek Doroty

    Cytat Napisał Dorota_N Zobacz post
    Na działeczce trochę się dzieje, ale nie tyle, ile byśy chcieli. Fundament ocieplony, zasypany i pustaki wstawione - czekają na poniedziałek (zdjęcia załączę jak tylko odszukam aparat ). Od początku tygodnia ekipa zaczyna działać i mówią, że skończą o końca maja - stan surowy otwarty, pokrycie dachu dachówką.
    Póki co, wklejam rzuty naszej parterówki. Dodam, że projekt indywidualny, oparty na naszych doświadczeniach. Na chwilę obecną wydaje się idealny dla nas.
    ...
  2. CoDzienniczek Doroty

    Ten mój CoDziennik chyba powinien zostać przechrzczony na CoRocznik. Właśnie zorientowałam się, że ostatni wpis jest z listopada zeszłego roku. Ale o czym tu pisać, jak niewiele się wydarzyło?

    Jak już zaczęło się coś dziać, to my wybyliśmy na ferie i też nie było jak pisać. Trochę czasu minęło, ale przynajmniej mam o czym napisać, bo wbrew pozorom sporo się wydarzyło. Może to za dużo powiedziane sporo, ale biorąc pod uwagę zimową porę roku, to jednak sporo.
    Kupując działkę ...
    Kategorie
    CoDziennik
  3. CoDzienniczek Doroty

    W końcu udało mi się zrobić zdjęcie działki. To już ostatni dzwonek, bo w sobotę przyjedża Pan Koparkowy robić wykop. Umówiliśmy się na kwotę 1400 zł za cały wykop, około 190m3 ziemii. To chyba dobra cena, biorąc pod uwagę, że Pan Koparkowy nr 1 zawołał 3500 zł. Mam nadzieję, że wykop zrobiony będzie dobrze a w czasie kopania kwota nie urośnie.
    Działeczka troszkę rozjeżdżona przez auta i może zdjęcie zrobione zbyt blisko, ale coś widać.
    Załącznik 31286 ...
  4. CoDzienniczek Doroty

    Cytat Napisał Dorota_N Zobacz post
    Niby nic się nie dzieje, ale żeby nie było tak smętnie, to powiem, że niedługo się podzieje. Po wykonanym dziś telefonie do pani Kierownik budowy wiemy, że pozwolenie ma być już pod koniec przyszłego tygodnia. Radość to więc dla nas wielka, bo można było natychmiast wykonać telefon do Ekipy budującej .

    Po wykonanym telefonie wiem już, że:
    • można umawiać się z geodetą na wytyczenie budynku na przyszłą sobotę (27.11.10r.);
    • można zamawiać koparkę do zrobienia
    ...
  5. Nasz zakątek na Zemii

    Jeszcze nic się nie dzieje... ale jest szansa Wczoraj dostaliśmy informację od kierownika budowy, że za dwa tygodnie będzie pozwolenie. Teraz tylko trzymać kcieuki, żeby pogoda się nie zepsuła. Jak tylko będzie to możliwe, to chcemy zrobić chociaż ławy i fundamenty w tym roku. Trochę osiądą przez zimę i wtedy bardzo szybko ruszymy na wiosnę.
    W tym tygodniu podpisalimy umowę z firmą, która będzie nam stawiała domek. Za postawienie murów, zrobienie więźby, razem ...
Strona 1 z 2