dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

madziarek2

  1. Salsa dom Magdy i Paw?a

  2. Salsa dom Magdy i Paw?a

    Na budowie ciąg dalszy prac, tynki schną powoli, mały pokój prawie skończony, zostaje jeszcze hol i wiatrołap :) Gdy tylko pogoda na to pozwoli trzeba zrobić porządek wokół domu, gdyż nie wiadomo o co tam chodzi he he. Myślimy, że jeszcze ten tydzień będzie "tynkowy", a następny "regipsowy" :) Na koniec powrzucam trochę zaległych fotek.
  3. Salsa dom Magdy i Paw?a

    Jejku jak mnie dawno tu nie było..dzieci, dom, praca itd, itp:) . Dzisiaj byłam na budowie, zeszliśmy z tynkami na dół do salonu :), kończymy również powoli elektrykę na parterze. Po tynkach w planach są regipsy na poddaszu i podwieszane sufity, postaram się, nie długo powrzucać kilka fotek z naszych prac tynkarskich. Mamy również już drzwi zewnętrzne, ale jeszcze nie zamontowane, trzeba zwęzić ściankę. Za tydzień ekipa ma wpaść na dzień, dwa i skończyć grudniową zaległą ...
  4. Salsa dom Magdy i Pawła

    W końcu coś się dzieje na budowie, pogoda sprzyja, praca wrze w rękach moich chłopaków:) Zrobiliśmy ocieplenie poddasza, całą elektrykę, teraz mój tato walczy z tynkami :P . Planujemy po świętach zakończyć tynki na górze i zacząc kłaść regipsy echhhh zobaczymy jak to bedzie.
  5. Salsa dom Magdy i Pawła

    Nadszedł czas na ocieplanie poddasza, mąż od wczoraj "kwitnie" na budowie, a ja sama z dziećmi w domu, że aż mnie nosi echhh, od poniedziałku wracam do pracy, w końcu coś się będzie działo :lol:
Strona 2 z 6