dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majki

  1. Dziennik Majkiego

    Cześć

    Kończymy castingi na brukarzy ... 3 było na działce, z 2 rozmawialiśmy ... Wyceny bardzo podobne do siebie, różnica w szczegółach .... czas wybrać ...

    Kostka chyba na 99% Stary Bruk Gdański Semmelrocka :
    http://www.semmelrock.pl/produkty/ko...-gdanskiR.html
    Tylko łączony grafit z żółtym ( taki w sumie piaskowy ), gnieniegdzie obrzeża czy zaznaczenie ścieżek tym piaskowym ...
    ...
  2. Dziennik Majkiego

    Hej

    Rury od reku na strych podwójnie ocieplane, na razie sobie takie są ...







    Wiosennie




    No i nowy avatar sobie trzepnąłem 8) a co :)

    pozdrawiam, majki
  3. Dziennik Majkiego

    Hej

    Dziś mieliśmy jeszcze ustalenia a propos kuchni ... Już chyba co do milimetra wszystko wiemy ... 8)

    Czekamy na lampy do salonu .... coś sklep ma opóźnienie, ale podobno ściągają z Włoch i trzeba czekać ....

    No i ............ sprzedaliśmy mieszkanie w blokach .... :(

    To znaczy może - :) - bo będzie na kostkę 8)

    i tyle na razie .....

    pozdrawiam, majki
  4. Dziennik Majkiego

    Cześć

    Pierwsza część prac przy reku zrobiona, anemostaty powyprowadzane, rury przecisnięte przez wełnę. Mam cos takiego teraz w domu :)




    To znaczy już zakończone ładniej, ale fotki i tak mało interesujące, więc dam spokój.

    .. kuchnia niby sie "robi" ;)

    pozdrawiam, majki
  5. Dziennik Majkiego

    Hej

    Po świętach ... nowe forum ... chyba trzeba przeczekać, dać szansę ... niby sam sie zalogowałem gdzie indziej, ale jakoś to nie to samo ... 8 lat w jednym miejscu ...
    No nic, dziennik mam tutaj i to mnie trzyma :yes:

    Ruszamy z kuchnią. Dziś było spotkanie ostateczne na szczycie : inwestorzy, stolarz i jego pracownicy, projektantka :cool:
    Ciekawe czy takie szczegóły jakie dziś omawialiśmy są w ogóle poruszane choć w najmniejszym stopniu ...