dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

-Jurand-

  1. Dom o nowoczesnym charakterze z p?askim dachem na spokojnej

    Mam takie pytanko. Co się dzieje z słupkami granicznymi gdy budujemy ogrodzenie??
    Chce wybudować mur i zalać spodnim fundamenty ale nie wiem co zrobić z słupkiem. Czy go wykopać czy przesunąć ogrodzenie i postawić je za słupkiem. Niemam pojęcia i na necie nie mogę znaleźć żadnych informacji. POMÓŻCIE !!!

    LUDZIE!!! CO SIĘ Z WAMI DZIEJE!!!
    Ten temat przeczytało 1600 osób i nikt nic nie napisze, nie poradzi, jak tak dalej to się wynoszę.
    ...
  2. Dom o nowoczesnym charakterze z p?askim dachem na spokojnej

    Oto rzuty domu :D myślę że się już nie zmienią może detalami
    Parter

    Piętro

    Gościu co ma zaprojektować przyłącze elektryczne (za 500 zł ) wziął 150zł za załatwienie wszystkich formalności w prądowni, Ja tylko udam się podpisać umowę i musiałem w sądzie wziąć ...
  3. Dom o nowoczesnym charakterze z p?askim dachem na spokojnej

    No rzeczywiście trochę pomotałem te 318,00 to 31,8 m czyli by wyglądało na cm :)
    W każdym bądź razie był geodeta wziął 500zł za mapę do celów projektowych, architekt już prawie też kończy. Dogadaliśmy się nieźle jedna wizyta dwie poprawki na maila, jutro jadę osobiście popoprawiać w jego programie szczegóły. Podobno zaczął też składać papiery o warunki przyłączy.
    Jak tylko skończę projekt zamieszczę żuty i wizualizacje. :( ale najsmutniejsza wiadomość ...
  4. Dom o nowoczesnym charakterze z płaskim dachem na spokojnej

    Na koniec tygodnia dobra nowina: Uzasadnienie przeszło, mogę budować dom z takim dachem :D

    W środku tygodnia umówiony jestem na omówienie szczegółów, jak tylko dostanę projekt postaram umieścić rzuty i zdjęcia działki by pokolorować ten dziennik.

    Tutaj narysowałem sobie taką mapkę podglądową ( dla siebie ), żebym wiedział miej więcej co i jak rozlokować i ile miejsca zabierze.
    ...
  5. Dom o nowoczesnym charakterze z p?askim dachem na spokojnej

    Na razie obfotografowałem wszystkie domy z ulicy o innym dachu niż opisywani w WiW zMPZP by umieścić je w uzasadnieniu. Architekt uderzy do STAROSTWA i zapyta tą babkę co podbija pozwolenie na budowę, jak ona się zapatruje na to.

    Czekam na dalsze sugestie jak podejść do sprawy.
    Oczywiście pomysły typu „Wręczenie korzyści majątkowe” nie wchodzą w grę z różnych powodów ;)

    Odwiedziłem przy okazji architekta w mieście by zapytać ...
Strona 1 z 2