dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

abromba

  1. Dziennik Abromby

    Panowie kafelkarze pojawili się rano w świetnych humorach - pewnie dlatego że uwolnią się od zjadliwej inwestorki :lol: .
    Ale jeden poprosił o przesłanie e-mailem zdjęć łazienki - nie wiem, czy jako wsad do portfolio fachowca, czy jako dowód dla dziewczyny, że przez ostatnie trzy tygodnie ostro pracował.

    Muszę jeszcze pochwalić przedstawiciela Metropolu na Polskę - z Poznania. Potrzebowalismy dodatkowo trzech dekorków, które w sklepach byłyby za trzy tygodnie ...
  2. Dziennik Abromby

    Łazienka na górze zbliża się ku końcowi. Płytki już ułożone, wanna, blat pod umywalki osadzone - umywalki i baterie chyba właśnie są montowane.
    Z płytkami wyszło niezłe jajo - jasna glazura zeszła co do płytki, a właściwie co do obrzynka. Nie wiem, czy to ja w jakimś pijackim zwidzie liczyłam, czy tez panom się to i owo potłukło - ale wczoraj okazało się, że pięciu płytek brakuje. Oczywiście panowie najbardziej reprezentacyjną część łazienki - to jest nad ...
  3. Dziennik Abromby

    Może jeszcze wieści z ogródka. Na dzień dzisiejszy wydaje się, że mrozy nie wyrządziły szkód w posadzonym jesienią drzewostanie. Ponieważ nie wyrobiłam się, żeby pojechać po agrowłókninę, okręcałam wszystko, o co się bałam, a co było jeszcze nie osłonięte, papierem - wielkimi arkuszami map Abromba, a rzeczy wąskie w pokroju - tekturą falistą. maluchy okryłam stroiszem. Wyglądało trochę obciachowo ( papiery a nie stroisz), ale chyba drzewka przeżyły - zobaczymy za ...
  4. Dziennik Abromby

    W moim domu zagościł remont, a w łazience kapitalizm....

    Wszystkim ku przestrodze: jesli wprowadzacie się na dół, a potem planujecie robić gładź gipsowa na górze - to od razu strzelcie sobie w łeb.... U mnie gładziowanie jakichś 7 m kw. łazienki spowodowało takie ilości kurzu, że cholery dostaję.
    W ogóle mam kryzys moich ambitnych planów inwestycyjnych. Łazienka wychodzi bardzo fajna - jest trochę mroczna, ale przy 12 metrach można sobie na to pozwolić. ...
  5. Dziennik Abromby

    W Abrombowie zachodzą powoli zmiany.
    Po pierwsze ruszyła łazienka na górze. Hmm, trochę ciemnawa będzie :-? Abromb pociesza, że wyjdzie super i na pewno nie będzie banalna. Okazało się również, że wstawianie halogenów w sufit na poddaszu nie jest akie banalne - bo żeby nie były za blisko folii paroizolacyjnej to trzeba jakieś "grzybki" czy tez inne zabezpieczenia robić.
    Ponadto od tygodnia nie może do nas dojechać wanna - nie wiem, kto ściemnia - sklep ...
Strona 2 z 12