dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aga Eko - pracownia Archeton

  1. Smolik EKO

    Dostałam dzisiaj informację o wszczęciu postepowiania o WZ. Masakra. Strasznie niecierpliwa jestem.
    Chociaż nasz plan na ten rok to papiery i może fundamenty. Mamy ten komfort, ze mieszkamy obok działki więc coś tam pomalutku będziemy działać. Pierwszy krok to doprowadzenie dzialki do jako takiego wyglądu bo na razie wygląda nieciekawie. Zdjecia póżniej.
  2. Smolik EKO

    Chcemy doprojektować garaż, a nad nim taras. W środku tez małe zmiany.





    Wniosek o warunki zabudowy złożony 12.03.20104 i czekamy.
  3. Smolik EKO

    Jesteśmy na etapie WZ. Wydaje się, ze nie będzie problemów bo działka niby rolna ale w studium przeznaczona pod zabudowę, ale nigdy nic nie wiadomo. Jak na razie to jakieś drobne wydane na mapki ale jak liczymy to liczymy.
    Pierwsze mapy z sierpnia 2009 - 40 zł
    Teraz musiałam zrobić dodatkową mapkę bo pani z urzędu się nie podobała ta, która miałam. I wyobraźcie sobie, ze zapłaciłam 30 zł za mapkę A3, która różni się od tej A4 tylko umiejscowieniem naszej ...
  4. Smolik EKO

    Projekt wybrany
    Przedstawiam Państwu SMOLIK EKO





    A oto rzuty


  5. Smolik EKO

    Czytam Wasze dzienniki a sama boję się żeby nie zapeszyć. Ale co tam...

    Pomysł na domek zrodził się gdy musieliśmy zwolnić nasze mieszkanko. Zmęczeni ciągłym byciem nie na swoim szukaliśmy czegoś. Ceny mieszkań zabójcze. Znaleźliśmy nawet jedno ciekawe ale właścicielka cos zwlekała z decyzją. W końcu przeprowadziliśmy się do rodziców i tam dalej mysleliśmy. Gdy niesmiało zaczeliśmy cos w tym kierunku robić okazało się, ze gmina uchwala plan zagospodarowania ...