dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beata&Wojtek

  1. Koniczynka Beaty i Wojtka

    Jako że login mi działa wracam powoli do dziennika :)
    Jak ustaliliśmy tak się stało. We wtorek 6 kwietnia przyjechał transport z EDERem. Pan kierowca rano zadzownił, upewnił się, że wie jak jechać i praktycznie punktualnie był na miejscu, tj. około 9.30. Pech chciał, że od kilku dni padał deszcz i cała działka była jednym wielkim bagniskiem. Pan jednak niezrażony znalazł kawałek "twardej" trawy i wjechał HDSem aby się rozładować. Jak tylko wjechał tak ...
  2. Koniczynka Beaty i Wojtka

    muszę przyznać, że mi sie odechciewa juz tego forum. Masakra jakaś, od tygodnia nie mogę nic zrobić. Zmienił mi się login- nie zostałam poinformowana. Admin poprawił mi login- musiałam się domyślac i testowac stary.... w moim koncie nie mam swojego dziennika, dobrze ze chciaz GOOGLE go widzi... Tak,tak, na swój dziennki wchodzę wpisując w google "koniczynka beaty i wojtka" :D. Super pomysł z tym nowym forum trzeba przyznać....
  3. Koniczynka Beaty i Wojtka

    Ku przestrodze piszę o naszej przygodzie z autem. Znalazł się kupiec i jedziemy do salonu Opla na diagnozę auta. Testy, teściki, komputerki i okazuje się że auto w bardzo dobrym stanie, zadbane, w pełni sprawne, tylko... z komputera wychodzi prawue 250 tyś przebiegu a ja mam na liczniku 175 tys.

    Wiem, że ludzie liczniki przekręcają, dlatego kupowałam samochód 3 letni z przebiegiem 145 tyś (czyli dużo, więc pewnie nie kręcone) do tego z ksiązką serwisową podbijaną ...
  4. Koniczynka Beaty i Wojtka

    I przyszedł czas na moje auto.... trzeba zamienić na terenówke :)

    ZAtem szukamy nowego właściciela czarnej Vectry GTS, rocznik 2004 :)
  5. Koniczynka Beaty i Wojtka

Strona 2 z 4