dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Basia Z.

  1. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Dawno nic nie pisałam. Jakoś tak wyszło...

    Jak wcześniej wspomniałam strop został zalany, polany i oblany :wink: Szkoda tylko, że pompiarz lał tak mocno, że pryskało wszędzie. Nasze, dotychczas piękne i lśniące mury, wygladają dość tragicznie :evil: . Ekipa na ile mogła to poczyściła.
    Na dzień dzisiejszy mamy już nawet wieniec i czekamy na cieślę, który zaczyna 6 sierpnia :D Oby wszystko się udało i termin został dotrzymany. Trzymajcie kciuki ...
  2. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Melduję, melduję ż strop został zalany, a nawet już oblany (nie przez nas, ale wyręczyli nas w tym inni :D ) i polany (a to już przez nas :D )
    Zgodnie z planem wczoraj tj. 18.07.2007 r. przyjechało 5 :o gruszek z betonem na nasz strop. Umówiona byłam z betoniarnią na 8 rano. Jak o 6:58 zadzwonił do mnie operator pompy z pytaniem która to moja działka, bo nie może trafić doznałam szoku :o i wpadłam w lekką panikę. 7 rano, ekipy nie ma jeszcze na budowie, mnie też nie, a pompa ...
  3. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Jutro zalewamy strop :D :P :wink:

    A dzisiaj wieczorem było ostatnie spojrzenie na nasz domek przykryty deskami i zbrojeniem.
    Kolejny etap mamy już za sobą :D

  4. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Mamy dylemat. Zrobiliśmy w garażu okna. Ponieważ wiedziałam, że chcę, ale nie wiedziałam jakiej wielkości, zrobłlam takie, jak w kotłowni. Teraz jednak mamy dylemat czy oby nie powinny być mniejsze. Poniżej zdjęcia aktualne i te pomniejszone. Proszę podpowiedzcie, które według Was są lepsze? Bardziej odpowiednie?

    Okna 86 x 114:



    Okna 86 x 56:

    ...
  5. Gdyński Koliberek Basi Z.

    Jak przyjechałam dzisiaj na budowę zastałam panów pracujących przy naszym tarasie. Może nie do końca pracowali przy tarasie, a bardziej przy stropie nad tarasem:





    Widok z naszej sypialni :D Ciekawa jestem jak długo będzie taki dziewiczy :roll:

Strona 2 z 7