dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

macio

  1. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Po wielu miesiącach cięzkiej i samodzielnej wykończeniówki sam jestem wykończony, połowa rzeczy nie zrobiona, ale już mieszkamy (od 31.08.2007) :D :lol: . Aparat dalej zepsuty leży w kącie bo nie ma nawet kiedy jechać zawieźć go do naprawy (o ile się opłaca naprawiać, ponieważ przy tych wszystkich pracach padł nam prawie odkurzacz i serwis powiedział, że jak padnie całkiem to się nie opłaca naprawiać :-? ) i w związku z tym wiele mojej cięzkij pracy ...
  2. Dzienniczek macio :)

    Miały być fotki ale niestety zepsuł nam się aparat :-? siedzę na budowie cały czas i dłubie i dłubie i końca nie widać... z teściem przykręcamy regipsy... był elektryk ale podpiął tylko rozdzielnie...kontakty i gniazdka będzie montował sam macio :lol:


    pozdrawiam
  3. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Dawno mnie nie było.

    Zasadziliśmy bez (już się zieleni )
    tak sobie patrzę w ten mój dziennik (miesięcznik raczej) i mam taki wierszyk do tego cytatu wyżej - "bez zjadł pies" :lol: :wink: :lol:

    Jak pisałem wyżej tynki i wylewki skończone, prawie suche, póki co to położyłem flizy na ścianie w łazience dolnej, czekamy na elektryków, gazowników (doczekać się nie możemy :-? ) ociepliłem poddasze pierwszą ...
  4. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Kilka fotek z postępu prac:

    przyłącze gazowe:


    A tu tynkowanie:
    (pierwsza warstwa)



    (druga warstwa)



    (trzecia warstwa - na gotowo)

    ...
  5. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Woda i c.o. przygotowane do tynkowania





    A tak wygląda folia przy kominach...



    i przy oknach dachowych...



    i niech ...
Strona 2 z 9