dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

macio

  1. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Coś ostatnio nie miałem chęci do pisania i robienia czegokolwiek :-?
    Przyłącza zrobione. Oczywiście nie obyło się bez problemów. Mieli robić i zrobić jak byłem w domu, ale oczywiście się poprzesuwało i robili jak mnie nie było. W efekcie czego przy kopaniu kanalizacji uszkodzili kabel zalicznikowy do domu. Chętnych do przyznania się nie było. Wykonawca poinformował mnie, że coś się z prądem zepsuło i tyle :o . Podzwoniłem do dwóch elektryków ...
  2. Dzienniczek macio :)

    Zdjęcia bedą jutro :wink: :lol: :roll:

    Póki co to mamy za sobą lekkie poprawki elektryczne, alarm założony, i robimy przyłącze... woda + kanaliza 17 000... :(
    Krótka historia na ten temat :
    Projekt robił Pan z wodociągów - oczywiście nie musiałem u niego robić, ale pomyślałem sobie, że zaoszczędzę sobie kłopotów z odbiorami, że coś nie tak, itp., itd...
    Dziś się okazuje, że projekt przewiduje przepięcie starej rury sąsiadki ...
  3. Dzienniczek macio :)

    Elektryka w zasadzie zrobiona (polecam) (pod tynkowanie)
    Alarm w poniedziałek.
    Robię kanalizację wewnętrzną :lol: . Przeczucie uratowało mnie dziś od późniejszych problemów z kanalizą...odpływy w fundamencie robił fachowiec, wszystko było pozaślepiane żeby się nie zatkało...zdjąłem folię z głownej nitki, rękę wkładam (a co :wink: ) a tam...puszka po piwie... :o :evil:

    Jako, że mam obsesję na punkcie - czy mam dobrze zrobiony dach ??!! ...
  4. Dzienniczek macio :)

    Witam
    podłoga zrobiona, fotek narazie brak :-? schody strychowe zamontowane, ale od razu urwał sie dzyndzel do otwierania :-? kicha.

    Umówiłem się z elektrykiem, mam nadzieję, że pójdzie dobrze.
    Wstępnie jestem umówiony na alarm.
    Projektuje się przyłącze gazowe, szacowany koszt to 2200 netto...że też nie moze mnie kosztować tyle woda, kanalizacja.... :-? :( :cry: dalej około 18 tys...

    pozdrawiam
    C.D.N.
  5. Dzienniczek macio :)

    Dziś odebrałem kolejną wycenę przyłącza wod.-kan. - 19 000 zl ... :-?
    może uda się troche zbić jak zamienimy studzienki z plastiku na betonowe :-? jedna studzienka plastikowa ok. 1000 zl a w projekcie mam cztery...
    Jutro przyjeżdża kolejny facet oglądać i wyceniać.
    I będę robił podłogę na styszku, i pewnie pojawią się jakieś foty z tego wielkiego wydarzenia :lol:

    pozdrawiam
Strona 3 z 9