dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Shopping

    Był onegdaj czas zakupów....

    Jasne - nawet nie ja - bo ojciec z teściem do spółki uznali że skoro byłam łaskawa zaznaczyć punkty gdzie chcę mieć kontakty (gniazdka) oraz inne wihajstry podłączone do prądu - to oni udadzą się za shopping.

    Wrócili zadowoleni jak pijawki po wizycie w centrum krwiodawstwa..... Rozłożyli sie z tym sprzętem po chacie ....
    Po czym - NIE POZWOLILI GO DOTKNĄĆ !!!!!

    I wręczyli mi faktury .....
  2. Żeby na nos nie kapało

    Dostaliśmy wycenę dachu i.... mało żeśmy ze śmiechu nie odpłynęli...
    Cena jak za całą Kaplicę Sykstyńską..
    Nic - czas poszukać dalej

    Okno dachowe czeka na montaż - w niedzielę przystąpią chłopcy do oszklenia wielkiej dziury w stropie
  3. Historia bli?sza

    Przez zimę powstała całkiem zgrabna kostka. Ściany proste (latałam z poziomicą), Schody zewnętrzne spie... aż miło Czekają ich poprawki - jesteśmy umówieni na połowę kwietnia.

    24 lutego oddano nam stan surowy otwarty. Długo jeśli patrzeć ogólnie, Dla nas w porządku - przy tej zimie to i tak cud ze cos zrobili

    W drugim tygodniu marca zamontowano okna. A mamy ich sporo bo 15 na pół bliźniaka to konkretna ilość . Z roletami zewnętrznymi. ...
  4. Trochę historii , trochę legendy...

    Ten pierwszy wpis to w sumie trzeba by zrobić na jesieni ale cóż. Więcej czasu zajmowały mi inne rzeczy. Ale do historii wróć.....
    W roku 1980 moi rodzice postanowili się wybudować. Projekt, kasa i heja. Dobrnęli do postawienia fundamentów, sytuacja w kraju szlag trafił, ja się urodziłam, im zabrakło kasy, potem po paru latach reformy sprowadziły ich na ziemi. Porzucili plany i starą pieczarkarnię w ogrodzie przebudowali niewielkim kosztem na mały domek (nie - pieczarek ...