dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar a-nik
    Witam serdecznie. Jaka to seria tych płytek z Tubądzina? Pozdrawiam!
  2. Avatar CodeSnipper
    Czy mogę poznać jakiś orientacyjny koszt budowy Waszego domu? może być na pw.
  3. Avatar konwalia31
    Bardzo fajny kolor paneli lubię jasne podłogi, ze względów funkcjonalnych .
    Gratuluję osiągniętego etapu i trzymam kciuki za dalsze postępy.
    Pozdrawiam
    K
  4. Avatar efka3
    Tak to gres szkliwiony.

    Tu coś o płytkach

    http://forum.muratordom.pl/entry.php...anie&goto=prev
    Updated 04-10-2012 at 06:20 by efka3
  5. Avatar alpak
    Co macie na podłodze w salonie? To gres?
  6. Avatar efka3
    łóżko z jyska - akurat ten egzemplarz za 80 zł Troszkę się panu rurka zgięła przy montażu, ale ja tego nie zauważyłam. Stąd przecena...

    Wymiar materaca" 90 x 200

    Cena katalogowa - coś około 300 zł

    Do tego dokupiliśmy materac + deseczki na spód.

    hmmm.... nie wiem czego można życzyć przy przeprowadzce lekkich pudeł chyba... Powodzenia
    Updated 03-10-2012 at 12:47 by efka3
  7. Avatar R&K
    łóżko do pokoju córeczki bedzie z pewnością piekne - jaki wymiar ? gdzie kupione i jaka cena?
    my u siebie powoli już sprzątamy , w przyszły weekend planujemy przeprowadzkę
  8. Avatar efka3
    Walczymy, walczymy.... W hard corowym wydaniu to jest nasze ogrzewanie. Niby wszystko jest, ale oddzielnie tz, nie połączone ze sobą... a robi się co raz chłodniej ...

    Najważniejsze, że u siebie i pomału do przodu
    Dzięki za wsparcie.
  9. Avatar R&K
    kuchnia w mega hard corowym wydaniu
    ale jak już ją skończycie - będzie co wspominać

    walczcie - nie poddawajcie się !
  10. Avatar aga_ada
    efka super!!!! gratulacje !!!!! temat bliski memu sercu też chciałabym już być na swoim ...
  11. Avatar konwalia31
    Ja też bardzo gratuluję przede wszystkim tego, że dopieliście swego i cel został osiągnięty

    Pozdrawiam
    K
  12. Avatar ganiutek
    Gratulacje! Bardzo mi bliski temat więc łączę się w radości...
  13. Avatar efka3
    Cytat Napisał konwalia31
    Cześć Ewo,
    wpisuję się na listę miłośników cegły . Też chciałabym taki barek .
    Kiedy planujecie zamieszkać ? Chyba już finiszujecie
    U Nas jak widać stagnacja - nie możemy sprzedać tamtego mieszkania, więc ze wszystkim stoimy.

    Powodzenia
    K
    Uzupełniłam wpis. Mieszkamy od 25 sierpnia. Jeszcze oficjalnie i praktycznie na budowie
    Cierpliwości. Na pewno w końcu się coś ruszy i u was.
  14. Avatar konwalia31
    Cześć Ewo,
    wpisuję się na listę miłośników cegły . Też chciałabym taki barek .
    Kiedy planujecie zamieszkać ? Chyba już finiszujecie
    U Nas jak widać stagnacja - nie możemy sprzedać tamtego mieszkania, więc ze wszystkim stoimy.

    Powodzenia
    K
  15. Avatar mariwa
    I love it , takie cegły mają w sobie to coś, pozdrawiam
  16. Avatar aga_ada
    czekamy na zdjęcia
  17. Avatar efka3
    Sytuacja została opanowana. Relacja foto za momencik
  18. Avatar konwalia31
    Witaj Ewo,

    szybkie tempo macie .
    Z wodą mieliśmy taki sam problem na działce w ubiegłym roku- dobudowywaliśmy sobie łazienkę do domku letniskowego ("własnymi rękami męża") i też walczyliśmy z wodą, jak jedno opanowaliśmy to drugie ciekło. W końcu udało się zapanować nad tym ustrojstwem . Ale wiem, jakie wkurzające jest, jak taka pierdołka człowieka wstrzymuje (która w sumie jest bardzo ważna).

    Pozdrawiam
  19. Avatar piotrp1
    A liczyłeś na ile te 1000 l starczy ? Czy warto taki bufrom mieć ? I jakie ogrzewanie będzie w domu ? Solary to nagrzeją w lato (przegrzeją) a zima to średnia marna.
  20. Avatar efka3
    To nie jest bufor CWU tylko bufor akumulacyjny - 1000 l, wężownica CWU ma odbierać ciepło, które będzie się tam "akumulować" podczas palenia w kominku czy grzania solarami, lub prądem w II taryfie.

    Myślę, że koszty powinny nam się zamknąć w okolicach 2500 - 2700 zł + izolacja, więc opłaca się. Gotowce z dwoma wężownicami i izolacją to koszt od 5.000,00 brutto
Strona 1 z 3