dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz szkelecik

  1. Wykończeniówka ... ciąg dalszy

    Czas biegnie bardzo szybko, nie ma kiedy popisać. Przez ostatnie trzy tygodnie mój dzień wygląda następująco: praca, dom- 30 min i budowa, czyli nic nowego

    Z ważnych rzeczy, które udało się zakończyć to BUFOR - ale o nim w następnym wpisie.

    Przez te ostanie tygodnie ja maluję ściany. Na gotowo są dwa pokoje. Małej - w kolorze "wrzosowy pastelowy" z dekorala

    5 lipiec 2012

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01076.JPG
Wyświetleń:	1140
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	126018

    w rzeczywistości ...
  2. łazienka i kuchnia czyli fotorelacja z postępu prac

    Nie ma się nad czym rozpisywać.

    łazienkę w "między czasie" robi sąsiad - a ze chwilowo czasu nie ma to wygląda to tak...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01065.JPG
Wyświetleń:	1630
Rozmiar:	40,5 KB
ID:	122762

    W piątek i sobotę powstała konstrukcja w kuchni pod naszą murowaną zabudowę, a wczoraj inwestor wziął się za układanie naszych białych cegiełek.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01066.JPG
Wyświetleń:	1631
Rozmiar:	37,4 KB
ID:	122763

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01067.JPG
Wyświetleń:	1634
Rozmiar:	39,0 KB
ID:	122764

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01068.JPG
Wyświetleń:	1637
Rozmiar:	43,5 KB
ID:	122765 ...
  3. Bufor - zmagania

    Bufor od tygodnia jest złożony i właściwie mógłby już w środku (taki plan był na minioną sobotę), ale po napełnieniu go wodą okazało się, że w miejscach gdzie są grzałki i czujniki temperatury przecieka....

    Bufor ma grubą ściankę i teść postanowił grzałki i termometry wspawać we wcześniej wspawane tam kształtki z ... ocynku. wiedział, że może być problem ale uznał, że to lepsze rozwiązanie niż wspawanie grzałek w ściankę 12mm. Obawiał się ...
  4. Kuchnia o mocnych podstawach i wybór sprzętów

    Kuchnia... będzie murowana tz. szafki wymurowane będą z betonu komórkowego.
    Wczoraj zakupiliśmy bloczki i dzisiaj zaczniemy... Wstępna koncepcja jest.

    Dzisiaj w końcu zamówiłam sprzęt AGD do kuchni. KLICK i poszło. Zakup dotyczył piekarnika elektrycznego, płyty gazowej i zmywarki - wszystko do zabudowy. Lodówka i mikrofala została nam z mieszkania i na razie nie zmieniamy.... Byli różni producenci na świeczniku i ostatecznie wybrałam AMICE... a więc nie ...

    Updated 20-06-2012 at 13:43 by efka3

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Łazienka ciąg dalszy

    Problem wody została opanowany, ale to był problem nr 1... nr 2 pojawił się na drugi dzień...

    W łazience pękło kolano do pexa na skutek połączenia z mufką przedłużająca i znów woda się sączyła.... Teraz wszystko powinno być ok.

    W sobotę
    16.06.2012

    zaczęliśmy się przymierzać do układania płytek w łazience... Na szczęście pomógł nam sąsiad więc 3 h i juz był spory kawałeczek. gdyby tak zacząć od rana to jeden dzień ...
Strona 3 z 16