dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

oleniek

  1. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Wróciłam z budowy i nic mi się nie chce :( . Padam z nóg. Wyfugowałam podłogę w garderobie i spiżarni i nacięłam desek na łózka chłopców - trzeba je teraz oheblować :roll: .
    A że niecierpliwa jestem to te dechy (takie nieoheblowane) położyłam na łóżka i zaczęłam sobie wyobrażać jak to będzie jak tam będzie materac :D Na to wswzedł Pan Tomek i pyta "Co? wrzucić Pani na górę materac?" "ja na to że jeśli mu to nie przeszkadza to tak i ... chwilę ...
  2. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Witajcie
    Wczoraj przeglądałam stare pliki na kompie i znalazłam takie zapiski "dziecięcych rozmów"
    i tak na wesoło z samego rana je zaserwuję:

    Scenka styczeń 2006 Marek ma 2,5roku
    Rano, ja wyjechałam do pracy, mamusia się myje w łazience, Adaś (mąż) pyta Marka:
    - gdzie Babcia
    - w łazience, DUPKE myje - odpowiada Marek

    Scenka październik 2005 Marek -nieco ponad 2 lata zaczyna dopiero mówić po ludzku, jeszcze mu to nieporadnie ...
  3. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Witajcie
    Wczoraj przeglądałam stare pliki na kompie i znalazłam takie zapiski "dziecięcych rozmów"
    i tak na wesoło z samego rana je zaserwuję:

    Scenka styczeń 2006 Marek ma 2,5roku
    Rano, ja wyjechałam do pracy, mamusia się myje w łazience, Adaś (mąż) pyta Marka:
    - gdzie Babcia
    - w łazience, DUPKE myje - odpowiada Marek

    Scenka październik 2005 Marek -nieco ponad 2 lata zaczyna dopiero mówić po ludzku, jeszcze mu to nieporadnie ...
  4. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    W piątek bawiłam się w "robienie gładzi" :lol: ..na tych murkach dziecięcych

    Nic mnie tak nie motywuje do robienia czegoś, czego w życiu nie robiłam, nie chciałam nigdy robić, z pewnością nie jest to moim przeznaczeniem itd- jak świadomość, że Pan Tomek "wycenił" mi wykończenie moich murków na 300zł :-? :(
    Tak sobie pomyślałam "Kurcze za 300zł spróbuję się pomęczyć sama. :D" No i w piątek się męczyłam :D Wszystko ...
  5. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Ależ dziś miałam pracowity dzień! Ależ Adaś kochany że z dziećmi został - mama chora przecież.

    A na budowie wymurowałam 6 murków stanowiących "nogi" łóżek chłopców

    A zaczęło się od przemyśleń :D
    Od dłuższego czasu wiedziałam jak ma łózko wyglądać. Wyliczyłam sobie jaka ma być wysokość, ile bloczków potrzebuję ile zbrojenia...itd...przyjechałam dziś i okazało się że jak zostawię wysokość murku ok 1m to jak ...
Strona 2 z 20