dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

oleniek

  1. Dziennik Ole?ka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Rozdział trzeci - przygotowania do budowy :D

    Koparkowy wzięty z łapanki. Ot niedaleko kładzona była kanalizacja i Pan dorobił u mnie podczas przerwy śniadaniowej

    Oj trzeba to było widzieć :D
    Przyjechałam na rowerach z dziećmi (ja na dużym z fotelikiem rowerowym, a mój 5-latek na swoim rowerku) Chłopcy koniecznie chcieli oglądać koparkę....a tu nic :o Chodzimy smętnie po polu a tu raptem... jak nie wyskoczy zza zakrętu koparka no chyba z ...
  2. Dziennik Ole?ka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Puste pole, ale z perspektywami :D To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Raczej świadomość , że to miejsce ma perspektywy i da się je pokochać....już je kocham :D

    Po dokładniejszych oględzinach okazało się że ... mamy 1 ! dwumetrową brzozę :D Jakaż radość 8)
    niestety ludzie od ogrodzenia mi ją ukręcili :evil: i zadeptali :evil: Była nie do uratowania :( A było to nasze jedyne drzewo :(

    Działka miała miec "lekki" ...
  3. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Rozdział pierwszy - Działka

    To było tak dawno temu...
    Te poszukiwania w 2007r :D
    Z wielu działek cieszę się bardzo że nie daliśmy się wrobić w torfowisko 100m od przyszłej S14 i 50 m od knajpy weselnej :D i paru innych w Rąbieniu, które leżały blisko obwodnicy - o czym właściciele nie wiedzieli i byli "zaskoczeni" jak o tym mówiłam :lol: oraz działki pod liniami wysokiego napięcia :o (przy czym właściciel pokazywał nam 'taką jedną" ...
  4. Dziennik Oleńka(dom parterowy, prosty 135m2, dach dwuspadowy

    Witam
    Tytułem wstępu:
    My- Ola i Adam budujemu dom parterowy, bez użytkowego poddasza 135m2 plus garaż24m2
    Dom budowany chyba głównie dla mnie :wink: , choć ja twierdzę że przede wszystkim dla synków :lol: . Mąż buduje....bo się żona uparła, więc dla świętego spokoju :lol:
    jDom będzie budowany w dużej części z kredytu - no cóż wyjdzie nam tego 50% stąd wodotrysków nie będzie :( :wink:
    Korzystać będziemy z róznych ekip, a wkład ...
Strona 20 z 20