dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

orzeszek laskowy

  1. Saga III rodu Orzeszka Laskowego

    Na razie pogoda nam sprzyja, wczoraj, tj. 6 lipca cały dzień trochę padało, ale dziś znów wygląda słoneczko.
    Pod piwnicą mamy wykop, trochę wody się przesączyło, jednak wypompowaliśmy ją i dzisiaj podłoże było szykowane do wylania chudego betonu.

    Piwnicę mamy zaprojektowaną na 2,2m ale z powodu występowania dość płytko wody podnieśliśmy budynek o 80cm.

    Z ekipy jesteśmy jak na razie zadowoleni, pan Roman doradza ale też i słucha ...
  2. Saga III rodu Orzeszka Laskowego

    Przechodząc do rzeczy :
    Działka: 20arów, kształt prostokąta - szer: 25m, dł 50-70m, generalnie glina, jak popada mamy lodowisko. Fajne jest to, że od strony ogrodu nie mamy żadnych sąsiadów - takiego rozwiązania szukałam. Ustawienie co do stron świata: wzorcowe - front od północy, tył od południa. Do miasta 2 km (w tej odległości mamy sklepy, szpital no i cywilizację miejską) .

    Projekt: SAGA III z MG Projekt, odbicie lustrzane

    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/saga3/index.php ...
  3. Saga III rodu Orzeszka Laskowego

    Postanowiłam spisać ku potomności i pamięci zmagania z pierwszą budową domu w naszym życiu. Nie wiem czy będę regularnie zapisywać przemyślenia i wydarzenia związane z budową, ale obiecuję, że będę się starała. Na razie wpis próbny.
    Tagi - katalog słów kluczowych: saga Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum