dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sylvia1

  1. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    byliśmy dziś na działce troszkę pozamiataliśmy został do zamiatania jeszcze tylko salon. Mąż wyniósł 7 - 10 litrowych wiaderek pełnych pyłu cementowego... :o a dalej leży cieniutka warstwa tego świństwa na podłogach :evil:

    Spotkałam wczoraj naszą panią sąsiadkę. była w ZEWT poproszono ja o dodpisanie zgody na inny termin przyłącza prąd wg tego co podpisała ma byc 15 kwietnia a ja tak liczyłam, że będzie w marcu :-?
  2. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    UWAGA:
    wracam
    a u nas od środy zapowiada się maraton okna, wod-kan, elektryka, alarm, tynki, co, wylewki, ocieplenie itp itd.. oj będzie się działo aż się boję...
  3. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    z rzeczy budowlanych:
    czekamy na okna. w tzw międzyczasie ustaliliśmy termin wstawienia tychże...
    zaraz po oknach ustaliliśmy termin wejścia hydraulika do wod-kan'u i pana od rekuperatora oraz terminy kolejnych panów: -elektryka, alarmiarza (dodzwonić się nie mogę...) i tynkarzy.
    dziś produkuję szybciutko pismo do mBanku z prośbą o zmianę transz i aneks do umowy.
    potrzymajcie kciuki za nasz prąd ponoć sprawa utknęła w archeologii
    :o
  4. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    dla moich czytelników: coś na osłodę życia: ( mi to ostatnio bardzo humor poprawia)

    zobaczcie


    zobaczcie nr2

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  5. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    jedyna zmiana:
    piekarnik wylądował pod płytą a płyta w miejscu poprzedniego piekarnika :roll:







    to czekam na wasze opinie...
Strona 21 z 43