dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sylvia1

  1. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    Mam prośby a moge prosic o dopiski w komentarzach ? dziękuję :D
  2. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    dobrze przyjmijmy odcinek 3:
    poszukiwanie projektu:

    no dobra chcemy budować szybko więc co? budujemy kanadyjczyka...
    godziny przeszukiwania forum rozmowy ze znajomymi na jeszcze nizszym poziomie niż my (brak działki) :lol: szukamy firmy więc znowu godziny w necie (jak dobrze ze mamy znienawidzoną neostradę :roll: )
    na polu boju pozostaja dwie firmy z powiedzmy naszych okolic. Jedna z nich jest polecana przez pana ze strony dot. szkieletów. :wink: ...
  3. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    po 3 dniowych opadach deszczu pojechalismy na działkę... To co ujrzelismy potwierdziło, że podsypać to musimy koniecznie...
    Działka ma ciekawy kształt:


    może niezbyt dokładnie to naszkicowałam ale dom ma stać na lewo do wjazdu (czubek buta) i oczywiście gdzie dziś po deszczu zobaczylismy stojącą wodę? :x wzdłuż "podeszwy" m. in tam gdzie ma stać dom.. załamka tyle gruntu trzeba ...
  4. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    dziekuję za pierwsze wpisy w komentarzach :D
    odcinek nr 2:

    dobrze składamy dokumenty o przydział prądu: 28 stycznia mąż pojechał do rzeczonego zakładu złożyc stosowny wniosek... :wink:
    Panie w okienku go przekabaciły by chciał najpierw budowlany i najlepiej niech ustali potrzebną moc na 15 KW. No dobra niech im będzie... :x
    PO dwóch tygodniach oczekiwania na odpowiedź zaczyanmy sie enipokoic po kolejnych dwóch jestem juz w kontakcie z URE... ...
  5. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    No to zaczynamy nasz dziennik

    we wrzesniu 2004 padła decyzja oki kupujemy działkę..
    Wymagania: minimum 1200 m2, cena max 50 tys zł.

    poszukiwania trwały całe 3 tygodnie..

    w miedzyczasie obejrzeliśmy działki proponowane przez biura nieruchomości w naszej okolicy:
    1. W Janinowie nawet ładna ale narożna działka i w dodatku ze słupem w 1/3 długości... dodatkowo przy zwiedzaniu zjadły mnie osy. O nie z osami walczyć nie będę... ...
Strona 43 z 43