dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Misja Wichura

Misja Wichura - tylko dla wytrwałych

  1. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Nie wiem jak Wy Forumowicze , ale ja jestem fanką cegieł we wnętrzu, po prostu je Kocham
    Wykorzystując okazję , że nasz domek jest z bardzo znanej i cenionej cegły w naszych stronach, odkryłam ścianę w przedpokoju i w kuchni.
    Straszna robota ,ale efekt cudowny, nawet moja szlifierka miała dość i padła. Na jej nieszczęście jest na gwarancji ,więc musi dalej ze mną współpracować.

    Ściana w przedpokoju przed odkryciem:
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
  2. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    No cóż co do okien to już są (19 szt )

    i drzwi też, może nie takie o jakich marzyliśmy ,bo budżet nie ten. Jeszcze zostały nam do wymiany okna na piętrze(12 szt).
    Najgorsze jest ich obrabianie. Musimy uważać na cegłę ,bo chcemy ją zostawić. Stosujemy zaprawę wapienną i jest trochę przy tym zabawy, a dodam ,że
    większość rzeczy robimy pierszy raz .
    Na dokładkę walczymy z ogrodem,
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
  3. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Nie wiem jak Wy Forumowicze , ale ja jestem fanką cegieł we wnętrzu, po prostu je Kocham
    Wykorzystując okazję , że nasz domek jest z bardzo znanej i cenionej cegły w naszych stronach, odkryłam ścianę w przedpokoju i w kuchni.
    Straszna robota ,ale efekt cudowny, nawet moja szlifierka miała dość i padła. Na jej nieszczęście jest na gwarancji ,więc musi dalej ze mną współpracować.

    Ściana w przedpokoju przed odkryciem:
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
  4. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    No cóż co do okien to już są (19 szt )

    i drzwi też, może nie takie o jakich marzyliśmy ,bo budżet nie ten. Jeszcze zostały nam do wymiany okna na piętrze(12 szt).
    Najgorsze jest ich obrabianie. Musimy uważać na cegłę ,bo chcemy ją zostawić. Stosujemy zaprawę wapienną i jest trochę przy tym zabawy, a dodam ,że
    większość rzeczy robimy pierszy raz .
    Na dokładkę walczymy z ogrodem,
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura