dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Lukrecji z moimi zmianami

  1. Mury pną się do góry

    Dawno mnie tu nie było - wyjechaliśmy na dłuższe wakacje. Tymczasem nasi budowlańcy nie próżnowali. Gdy wróciliśmy okazało się że już wyszli z ziemi a przez ostatnie 2 dni pociągnęli już nieźle ściany. W piątek najprawdopodobniej będą kładzione belki stropowe a na początku przyszłego tygodnia zaleją strop.
    Zdjęcia załączę wieczorem albo jutro.
  2. W jaki sposób dosta? szybko pozwolenie na wyci?cie drzewa z dzia?ki?

    U mnie w mieście jest na to bardzo prosty sposób. Warunkiem jest to, że drzewo jest duże a działka znajduje się w sąsiedztwie jakiegoś np. urzędu. O sposobie tym dowiedziałam się zupełnie przypadkiem. A było tak:
    Na naszej działce rosną dwie ok. 40-o letnie topole. Z projektu zagospodarowania wynikało, że jedna z nich będzie rosła 2 metry za garażem, natomiast druga jakieś 7 metrów od niej. Mąż od początku upierał się chwasty trzeba wyciąć ale ja twierdziłam, ...
  3. Wytyczono, wykopano

    No i ruszyło. Wczoraj po południu uwijali się Geodeci. Zaraz po nich zaczął szaleć "Pan Koparek", ale nie poszalał sobie za długo bo się ciemno zrobiło. Dokończył dzisiaj i podkop zrobiony.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4272..jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	17062

    Nadal nie wiem jak załączyć duże zdjęcie. Może mi ktoś podpowie??? Kurcze, nie mam czasu żeby nad tym posiedzieć . Założyłam konto na Onecie, ale nie miałam kiedy popróbować jak z tego skorzystać....
  4. Próba dodania zdjęcia

    Oto rzut parteru

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut..jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	51,9 KB
ID:	16753

    Udało się chociaż malutki załącznik dodać Ale po kliknięciu na niego pokazuje się w większym rozmiarze.
    Teraz muszę spróbować dojść do tego jak dodawać normalne, duże zdjęcia.
    Podobno z Onetu wchodzą - tylko jak???

    Updated 16-07-2010 at 11:57 by MamaWojtka

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Początek tuż - tuż...

    W sobotę (znaczy się jutro) przyjeżdża koparka i będzie zdejmować humus. W poniedziałek wkraczają geodeci Znaczy się - będzie się działo.
    Niestety nadal nie mam pojęcia jak dodać tu jakieś zdjęcie Może ktoś mi podpowie? Nie mam też, niestety, na tyle czasu żeby szukać, szukać i próbować. A co to za dziennik z budowy bez dokumentacji? Kicha nie dziennik....
Strona 1 z 2