dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrzejka

  1. Dziennik andrzejki.

    Kurcze ostatni wpis w styczniu :-? :-? :-?
    Chyba doskonale odzwierciedla postepy wykończeniowe naszego domku :wink:
    W zasadzie nic sie nie zmieniło, nic nie przybyło.....

    Obecnie planujemy od czego by tu zaczać dalsze wykańczanie i padło na dolną łazienkę po to by można było zakónczyć poddasze- przypominam została łazienka, garderoba i górny holik :roll: :-?

    Zaczynam tez myśleć co by tu zrobić z polem dookoła domu- czytaj błotem, ...
  2. Dziennik andrzejki.

    Przyszła Biała Pani Zima :P
    Nie wiem czy to powód do radości ale świat jest taki biały iczyściutki, wręcz bajkowy 8)
    W ostatniej chwili zdążyliśmy z kostką 8)
    Na szczęscie bo nie wjechalibyśmy na podwórek nie mówiąc już o garażu :-?
    Pierwszej mroźniej nocy auto zostało na podwórku i niestty drzwi poprzymarzały :(
    Ale teraz już autko nocuje w garażu i sie wsiada do cieplutkiego samochodu :P :P
    Co za wspaniałe uczucie jak ...
  3. Dziennik andrzejki.

    Drzwi już obrobione. Kosztowało to nas ok 60 PLn za panele i stolarz za robotę i listwy do 8 par drzwi wziął 500 PLN.
    A oto efekt 8)




  4. Dziennik andrzejki.

    Prace związane z układaniem starobruku trwają 8) ale już chyba bliżej do końca, wczoraj był najgorszy kawałek a więć podjazd do garażu, wyszło stromo ale chyba da sie wjechać :roll: :roll: :roll: Co najwyżej będę brała
    podjazd z rozpędu :wink: :wink:
    Teraz juz wiemy, że przy pracach przygotowawczych do budowy zebraliśmy zbyt mało ziemi, ze dom jest zbudowany za wysoko w stosunku do drogi, że do tej dziąłki projekt nie jest zbyt odpowiedni, garaż dobrze ...
  5. Dziennik andrzejki.

    No i sie doczekałam :P :P :P
    Jutro mieli zaczynać układac polbruk w sumie do tak do końca nie wierzyałam że zaczanął ale dziś rano bardzo wczesnie słyszymy jakies strasznie głosne prace silników :o :o pod naszym domem,Wszyscy biegiem do okien a tam cały arsenał pojazdów :o :o Kopary, jakies żuki itp, traktor, kilka aut osobowych :roll: :roll:
    Okazało sie , że dziś przyjechali zaczynać :P :P :P
    Radość ogromna nas ogarnęła bo już dziś włascicielem ...
Strona 3 z 44