dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Magdala

  1. Notatnik Magdali

    Mam nadzieję, że w końcu przestanie padać, bo przez to prace stoją w miejscu

    Chudziaka "0" lejemy wponiedziałek - wtorek :). Dziś byłam na budowie, zastałam tam:
    - zniknęła góra pt. GLINA" i ukazało się za nią pole sąsiada

    Znalazłam poromur leiera 18,8 w tej samej wysokości jak porotherm 44 :) więc chyba to koniec kłopotów z materiałami na ściany
    Nie wiemy, jaki piec gazowy: kondensacyjny czy zwykły. A co za tym idzie, ...
  2. Notatnik Magdali

    ech.... pogoda! rano słońce a potem jak nie lunie, i tak prawie cały czerwiec i początek lipca. Mamy już zasypane fundamenty od środka, jeszcze tylko trochę gliny pospółki do jednego pomieszczenia (pracowni) , piasek, folia i lejemy "chudego". Rury kanalizacyjne zatopione, rura pod GWC przepuszczona pod fundamentem, rura od wody też puszczona.

    Póki co zakupiłam jescze styrodur na ocieplenie fundamentów, folię kubełkową i elementy do drenażu. Zapłaciłam ...
  3. Notatnik Magdali

    Widzę, że Czytelnicy się krępują ;)

    Tam na dole jest link do Komentarzy, śmiało :):)

    ----- muszę zakupic materiały do izolacji bunkra heh
  4. Notatnik Magdali

    Same problemy z tym betonem :evil:
    Mieli dowieźć we wtorek o 11.00
    Przyjechali o 15.00 i lali do 18.00 po czym okazało się, że betoniarnia już zamknięta a tu brakuje z 3 m3.
    Dowiozą w środę. W środę ekipa nie może, bo mieli plan na betonowanie na wtorek i w środę i czwartek, gdy beton miał schnąć, mieli inne prace, na innej budowie. Dziś przyjechała ta brakująca część. Oj, nieprzyjemnie dziś było przy płaceniu, ale chyba wszystko zostało wyjaśnione. ...
  5. Notatnik Magdali

    Prace postępują, aczkolwiek powoli
    Dziś zakończone zostały szalunki, zbrojenie, układanie bednarki, czyszczenie stop z gliny (myjką ciśnieniową!).

    Miał przyjechać dziś rano beton.
    O 8.00 rano dzwonie, potwierdzam beton, ok będą o 10.00
    O 8.30 telefon: nie ma betonu dziś (dostawca nawalił), będzie albo droższy (o 400) albo jutro
    Decyduję się na jutro.
    W międzyczasie lunęło (drżę, że znów naleje mi gliny na stopy, nie moje, ...
Strona 2 z 9