dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zuczek

  1. dziennik budowy żuczka

    A jednak ten nasz thermopor zaczyna mi się coraz bardziej podobać :) Z każdą kolejną paletą jest coraz mniej uszkodzonych. Wczoraj były piękne :) Oby tak dalej!
    Pomimo deszczu nasza ekipa dzielnie pracowała. Zobaczcie postępy:

    Mamy pierwsze nadproże:


    Szalunek ze słupa zdjęty, robią "się" dwa kanały wentylacyjne w kuchni , a z prawej strony widać kawałek okna kuchennego: ...
  2. dziennik budowy żuczka

    Mój mężulek bardzo się rozczarował, gdy zajrzał ostatnio do dziennika i nie ujrzał aktualnych wiadomości. Powiedziałam, że może się przecież zalogować i coś tutaj napisać w naszym imieniu, ale on stwierdził, że to nie dla niego takie pisanie. Jak Cię Pawełku zachęcić...? :roll: :wink:

    No dobrze, tak sobie myślę, że dzisiaj wypada zacząć od oklepanej, ale jakże prawdziwej i optymistycznej rymowanki: NIECH SIĘ MURY PNĄ DO GÓRY!!! :D :D 8)
    Dziś czwarty dzień murowania ...
  3. dziennik budowy żuczka

    Dzisiaj będę się chwalić chwalić chwalić :oops: :P :wink: Musicie mi to wybaczyć - mam powód: Kochani! Wczoraj SKOŃCZYLIŚMY FUNDAMENTY!!! :D :D 8) Hurra! Wreszcie mogliśmy ujrzeć je w całej okazałości. No i cokół z naszej wymarzonej cegiełki :) Piękny jest mówię Wam! Dokładnie o taki efekt nam chodziło :) 8)




    Tutaj będzie ...
  4. dziennik budowy żuczka

    No, najwyższa pora wydobyć swój dziennik z otchłani :wink: Hmm... co się u nas dzieje?

    Prace pomału idą do przodu. Teraz kończymy stawiać ściany fundamentowe, został do ułożenia cokół z klinkieru z przodu i południowego boku. Później jeszcze izolacja z dysperbitu i papy, a następnie wielkie zasypywanie. Piachu pójdzie co nie miara, bo budynek mamy dość wysoko położony. Ale to dobrze. Po pierwsze dlatego, że dom nie będzie stał w dołku, a po drugie - chcemy ...
  5. dziennik budowy żuczka

    Co nowego...? :roll: :wink:
    Pan Tadeusz strasznie przeklinał bloczki betonowe. O ile pierwsza połowa przyjechała piękna, idealna wręcz, to druga - bez komentarza :evil: Wiele połamanych, popękanych, trzeba było uzupełniać zaprawą. Przez to dużo cementu poszło. Bloczki zostały zrobione szybko, byle jak, beton dobrze nie wysechł. A prosiliśmy, żeby były "odstane". I były, ale... tylko pierwsza połowa :evil: Człowiek płaci za pełnowartościowy towar, a dostaje ...
Strona 11 z 15