dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zuczek

  1. dziennik budowy ?uczka

    W związku z tym, że sporo osób pyta mnie o projekt aps 108 i jego wnętrza, dziś mała "oprowadzka". Może w końcu ktoś się zdecyduje i zawita do nas...? :wink:

    Tymczasem zapraszam "na salony" 8)

    Wejście do domu, wiatrołap, część holu, po lewej stronie wejście do kuchni:


    Kawałek holu, widok na schody i wejście do pokoju dziennego:
    ...
  2. dziennik budowy ?uczka

    Popchnęliśmy prace trochę do przodu. Na parterze w końcu doczekaliśmy się podbetonu, mamy też instalację elektryczną i tynki.
    Niby ten podbeton i tynki to tak niewiele w całej inwestycji, a dom wygląda zupełnie inaczej. Bardziej domowo i jakby... czyściej 8) To oczywiście takie złudzenie, bo tak naprawdę bałagan po tynkach mamy straszny tylko te otynkowane ściany jakoś tak bardziej go maskują :wink: Jak tylko uporamy się z tym bałaganem powklejam zdjęcia, bo tynki ...
  3. dziennik budowy ?uczka

    Wczoraj wylałam dachówkowe żale, dziś, żeby już zakończyć temat dachu (przynajmniej na jakiś czas), parę słów i fotek.

    Tak prezentuje się skończona połać od strony ogrodu:

    Co do okien połaciowych, to na razie zamontowaliśmy same ramy, szyby będą później. Tak na wszelki wypadek... Jedynie wyłaz Velta został zamontowany w całości. Kupiliśmy tę najprostszą i zarazem najtańszą wersję, ...
  4. dziennik budowy ?uczka

    No tak, napisałam w komentarzach, że ochłonęłam po przygodzie z naszym dachówkowym mercedesem i na spokojnie wszystko opiszę. Cholera, szkoda, że siedzę jeszcze w pracy, bo chętnie przyjęłabym jakiegoś drina - na trzeźwo na pewno nie zdobędę się na poczucie humoru... Trudno.
    Sprawa przedstawia się tak: Dachówka sama w sobie jest piękna - masywna, o tradycyjnym kształcie. O taki efekt nam chodziło i tutaj nie ma tematu. Problem jest z... kolorem. To znaczy nie z kolorem ...
  5. dziennik budowy ?uczka

    A teraz zmiana tematu. Dach. A raczej dachówka i same zdjęcia, bo właściwie co tu pisać...

    Łaty, kontrłaty, dachówka w pełnej gotowości:


    Z bliska (podoba mi się zestawienie kolorystyczne dachówka-kominy :wink: ):


    I pierwsza przymiarka rynny do dachu:
    ...
Strona 3 z 15