dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agduś

  1. sprostowanie

    Bez sensu ten blog! Nie wiem, jak edytować wpisy. W dodatku sprostowanie znajdzie się przed prostowanym postem!
    Oczywiście dwa razy skopiowałam ten sam link. Ostatnie zdjęcie miało być takie:

  2. ogródka część dalsza

    Forum upomniało mnie, że się za bardzo rozpędziłam ze zdjęciami. Limity jakieś wymyślili!



    Uploaded with ImageShack.us
    W stronę domu - jedyny ocalały żarnowiec (pozostałe wykończyła zima albo przesadzanie, którego nie lubią najwyraźniej) i tegoroczny nabytek - orliki. Takoż różne inne tałatajstwo pomniejszych rozmiarów.

    ...
  3. Ogródek

    Na inaugurację działalności w nowej formule dziennika wybrałam temat lekki i przyjemny - ogródek.
    W tym momencie laicy westchną lekko i wyobrażą sobie spacer po ukwieconym ogródku (najlepiej w zwiewnej sukni, kapeluszu i z parasolką przeciwsłoneczną w dłoni, ywentualnie w letnim garniturze, z kieliszkiem i cygarem), motylki, pracowite pszczółki, zapach kwiatów, śpiew ptaków... Znawcy tematu parsknęli śmiechem - "lekki i przyjemny"???!!! Szpadel i przekopywanie ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a mo?e jesieni?)

    Obiecałam, to wklejam:


    By agdus, shot with C725UZ at 2009-11-30


    By agdus, shot with C725UZ at 2009-11-30


    By agdus, shot with C725UZ at 2009-11-30

    Wystarczy tych półek? Na ostatnim zdjęciu widać książki, które się nie ...
  5. Od kwietnia do ... zimy (a mo?e jesieni?)

    Tym razem malutki postęp - tapeta na drzwiach w wiatrołapie. Miałam zamiar pokazać dopiero, kiedy wszystko pomalujemy i wytapetujemy, ale tak mnie poganialiście, że pstryknęłam dzisiaj parę razy.
    Półka w kuchni już prawie gotowa, drzwiczek jeszcze nie ma przykręconych i półeczki wewnątrz szafki, ale juz na niej conieco poustawiałam.
    A teraz wiatrołap:


    By agdus, shot with C725UZ at 2009-11-22 ...
Strona 1 z 50