dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

martadela

  1. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Dziennik budowy kupiony, ale nie ostemplowany... Muszę mieć najpierw kierownika budowy.... tak więc trwa "Casting" na kierownika budowy i
    na ekipę budowlaną.

    By porównanie było miarodajne wziąć w nim musi min 3 przedstawicieli każdej grupy. Na chwilę obecną mam takie oferty:
    Kierownicy
    - Pan nr 1 - sprawia wrażenie konkretnego i wiedzącego co mówi, z jego wypowiedzi wynika że jest skrupulatny i sporo wymaga, sprawdza kosztorysy, wyłapuje gdy ktoś ...
  2. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Tadam!!!

    W dniu 10.12.07 otrzymaliśmy pozwolenie na budowę!!!

    Moje szczęście nie ma granic :lol: :P

    Projekt po adaptacji jest prawie identyczny jak moja koncepcja kilka postów wyżej. Jedynie wejście do naszej sypialni zostało odrobinę zmienione, ale i tak nie jestem pewna czy na etapie wznoszenia ścian nie ulegnie jeszcze zmianie.

    Architekt zapytał czy robimy fundamenty jeszcze teraz... hmmm nie wiem, kurcze. Porozmawiam z Kierownikiem ...
  3. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Projekt się adoptuje :D

    Będzie na koniec miesiąca... Myślę że będę miała super domek :P , o ile go "Misie" nie spartolą :lol:

    Pożyjemy zobaczymy...

    Już się nie mogę doczekać projektu...

    Muszę się dogadać z "przedstawicielem społeczności lokalnej" celem zorganizowania placu na materiały budowlane bo w styczniu/lutym będę robić zakupy.

    Ponieważ moje życie i praca obfituje w ...
  4. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Mapa do celów projektowych odebrana (prawie 1mc oczekiwania) koszt 800zł, kalkomania + 2 szt mapy.
    Złożony wniosek o warunki techniczne przyłącza energetycznego, ok 1mc oczekiwania... zobaczymy czy coś starguję z tego miesiąca... :wink:

    Prawdę powiedziawszy to już mi się donikąd nie spieszy... śnieg już w Gałowie padał, no rozpuszczał się na bieżąco, ale padał :D tak więc raczej ten sezon mogę sobie odpuścić :lol: :lol:

    Za to na ...
  5. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Trwają jesienne porządki na działce.

    Podcięłam gałązki brzozom, by można było wygodnie kosiarką wykaszać.



    Stopniowo wykaszam wieeelkie zielsko - sięga mi momentami do pach :o ... a jestem raczej wysoka....

    Robimy również porządki w naszym "kiosku" zamontowaliśmy nawet takie sympatyczne cudeńko:

    ...
Strona 2 z 8