dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

martadela

  1. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Raz... dwa... trzy....
    próba mikrofonu...

    MAMY WZ!!!

    :) :D :lol:

    A w nim wszystko tak jak chcieliśmy :)

    To najpiękniejsze WZ pod słońcem... :D

    Cytaty:
    " planowaną zabudowę należy przekryć dachem symetrycznym dwuspadowym lub czterospadowym o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. Krytym dachówką lub materiałem dachówkopodobnym."
    " ogrzewanie - indywidualne, z urządzeniami niskoemisyjnymi,
    ...
  2. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    :D
    1.11.07 odebrałam list polecony z uzgodnieniami z urzędu Marszałkowskiego, czyli gmina też go dostała...
    Jutro upływa 7 dzień, więc do środy powinnam WZ otrzymać :wink:

    Jak myślicie zadzwonić jutro do Pani z Urzędu gminy i zapytać czy już jest? :lol:

    Walczę z programem do projektowania ogrodów, nie wiem jak to się dzieje że mnie on jak na razie przerasta... :)
    No tak nie ma się czym chwalić :wink:
    Jakoś zawsze ...
  3. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Ponieważ czekanie jest nudne, zadzwoniłam rano do Gminy dowiedzieć się gdzie utknęło moje WZ.
    Niezbyt miła Pani wycedziła przez ząbki że nie ma dokumentów przed sobą w tej chwili.
    Więc ja jej na to uprzejmie, że to nic nie szkodzi bo ja mam :lol:
    Powiedziałam Pani że dostałam "uzgodnienia" ze Starostwa i z Zarządu Powiatu, Pani mi na to że brakuje pisma od marszałka, z wydziału melioracji.

    Podziękowałam grzecznie, i ... zadzwoniłam ...
  4. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    102 dni...

    :D
    Jestem z nas dumna, wisi już ponad 140m siatki :D

    Idzie całkiem sprawnie, tylko pierwszą rolkę "dziwnie" nam się wieszało. A teraz jak w fabryce, ciach ciach, i wisi napięta jak struna, ciach ciach i wisi następna, tylko słonce tak jakoś słabo świeci i za budynkami znika :lol: .

    Średnia z dwóch dni 3 rolki dziennie, myślę że jak na "blokersów" to całkiem przyzwoity wynik :P .
    ...
  5. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    100 dni od złożenia wniosku o WZ

    Przechodzę z fazy agresji w fazę smutku :wink:

    Jutro wielki dzień - wieszamy siatkę.
    Strasznie długo nam to schodzi, ale cóż... praca.
    Jest jednak plus jak podliczyłam koszt naszego ogrodzenia to okazało się że było warto... Ale o tym jak je juz skończymy, a nóż widelec coś wyskoczy :)

    Szukam wanny dla dwojga, najlepiej by było gdyby była czarna, asymetryczna i bez bąbelek ... ale na ...
Strona 3 z 8