dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Martka

  1. Dziennik Martki

    Jesteście kochani :)
    Wasze czekanie jest wzruszające.
    Ponieważ nie było mnie w biurze przez kilka dni - mam zachrzan, ale kilka fotek:

    To kotłownia i odkurzacz. Wszystko już działa, jest problem ze studnią - czasem po prostu nie ma w niej wody. Trzeba wiercic głębinówkę



    To szkielet kominka, który nie wygląda tak jak chciałam, ale tez nie wygląda tak, jak chciał ten, ...
  2. Dziennik Martki

    To odcinek spacjalnie dla mpb1971, która dopomina się o "niusy".

    Tych w zasadzie nie ma, ale:

    1) Parapeciarz jak zniknął tak go nie ma - różowe są dalej.

    2) Chłopaki skończyli małą łazienkę i zaczęli drugą. Zrobili też podbitkę i zagruntowali dom pod tynk. Teraz bedą kończyć dużą łazienkę i czekać aż hydraulik skończy prace na zwenątrz. Wtedy położą kolorek.

    3) Przywieźli drzwi, o czym w ogóle ...
  3. Dziennik Martki

    No i przyjechał pan parapeciarz...
    No i znowu podkreślił, że to wszystko jeśli nie moja, to na pewno nie jego wina...
    No bo on nie musi sprawdzać, czy towar zgodny jest z zamówieniem. W końcu nei reklamowała pani nigdy swetra? samochodu? butów?

    Ręcę mi opadły i przestało mnie interesować co ten pan zrobi - mają być ciemne...
  4. Dziennik Martki

    Moje podciete skrzydełka podrygują czasem. Niestety tylko w sytuacjach kiedy:

    a) rozmawiam z bankiem
    b) zmagam się z "dobrze wykonaną praca"

    ad.A Bank mój macierzysty, czyli PKO BP w osobie kompetentnego inaczej "Doradcy" zwleka z wypłaceniem reszty kredytu i decyzją o podwyższeniu jego kwoty. Ponieważ zabezpieczenie w postaci podpisu moich rodziców spędza mi sen z powiek, zaczęłam rozglądać sie za bankiem refinansujacym. Znalazłam, ...
  5. Dziennik Martki

    Wysłałam prezesowi Stollaru "wybrane fragmenty mojego dziennika"

    Póki co - właśnie wyjechał ktoś z Olecka zabrac parapety Omedze i zamontować u mnie DZIŚ
Strona 2 z 20