dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

franeczka

  1. fotki

  2. Kanaliza

    Panowie wczoraj już wykopali część kanalizacji w drodze. Jako, że droga prywatna ponosimy niezłe koszty projektu tego ustrojstwa i jego wykonania.
    Elektryk i hydraulik aktualnie zakończyli pierwszy etap prac. Gniazda elektryczne i punkty wszystkie zostały wyprowadzone ok. 155 punktów w wewnątrz i na zewnątrz domu oraz wszelkie skrzynki.
    Hydraulika tez zrobiona, geberity zainstalowane - punkty wyciagnięte. Zostało jeszcze rozprowadzenie ogrzewania podłogowego i c.o. ...
  3. Elektryk i Hydraulik

    Wczoraj ustaliłam punkty elektryczne, gniazdka i wideofony, nudą wiało strasznie. Na dole jeszcze w miarę entuzjastycznie ale piętro było już utrapieniem. U licha czemu już teraz trzeba podejmować decyzję o tym gdzie chce gniazda elektryczne i jaki będzie zwis
    Ogólnie jakoś bez polotu. Nie mam weny i związku z czym i nie mam co pisać za bardzo na forum.
    Czekam na okna i drzwi oraz bramę garażową. Może wtedy mi coś zaświta w głowie?
    Weno wróć do mnie! ...
  4. dach

    Więźba jest. Deskowanie i papa też już są. Dach jest przygotowany do kładzenia blachy. Wybraliśmy antracytową blachę na rąbek Plannja Emka Click. Nachylenie dachu wynosi 22 stopnie wiec dachówka odpadała, może i na szczęście, bo blacha mi się bardziej podoba.
    Ekipa posprzątała plac budowy. W sumie nie zostało nam prawie wcale odpadów z budowy. Towar był prawie idealnie wyliczony, Panowie fajnie wykorzystywali deski do wylewania stropów do deskowania więźby.
    Na ...
  5. Więźba

    Wczoraj panowie zrobili/ zamontowali ?? więźbę dachową. Zmienił się nieco wygląd domu. Z miejskiego zrobił się wiejski Zawsze marzyłam o domu z płaskim dachem! Niestety warunki zabudowy na podwarszawskiej wsi są takie a nie inne. Może następnym razem, jeśli takowy będzie, uda mi się wybudować dom z płaskim dachem.
    Nie mogę narzekać bo u nas raptem 22 stopnie nachylenia ale zawsze to dach kopertowy.
    Na dzień dzisiejszy muszę wybrać parapety wewnętrzne. Mąż ...
Strona 3 z 6