dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

franeczka

  1. kolejny etap...

    Geodeta zakończył pomiary i przekazał mapki. Choć długo mu to zajęło. Zrobił swoją pracę i to się liczy.
    Podpisaliśmy trzecią umowę o przyłącze gazowe. I na tym nie koniec.
    Kolejnym punktem w dążeniu do budowy był polecony i wybitny architekt.
    3 dni odśnieżał auto, czwartego był na spacerze – jak w każdy czwartek spaceruje po pobliskim parku. Piątego odgrzebał się z papierów i zaczęło się jak w teleturnieju 100 pytań do…
    A w międzyczasie ...
  2. bez zmian

    Od poprzedniego postu w sumie nic się nie zmieniło. Działka zyskała 4 nowe słupki pod ogrodzenie, albo nawet 5. Sukcesywnie do wiosny mają stanąć wszystkie. Sąsiedzi ścieli dwie piękne dzikie grusze, co nie spotkało się z moim zadowoleniem.
    Mapki od geodety są gotowe czekają na akcept w Gminie! Zostaje architekt i tym sposobem MOŻE z nowym rokiem uzyskamy pozwolenie na budowę zx`a.
  3. i tak to było

    6.10.2010 podpisaliśmy akt na naszą 800 metrową działkę (20x38m)...
    7.10.2010 złożyliśmy wnioski o warunki przyłącza gazu i elektryki.
    Działka skoszona i wydzielona.
    Powoli układam sobie w głowie jak to wszystko ma wyglądać, jak ma być usytuowany dom wg stron świata itd., itp. To dopiero początek, jak się okazuje działka i projekt domu to dopiero wierzchołek góry lodowej. Nic to jednak trzeba być dobrej myśli.
    Projekt odbiega "troszkę" ...
  4. koment.......

  5. wrrrrrrrr

    W tygodniu dostaliśmy przesyłkę z projektem, a tam zonk. Rzuty ze strony pracowni nie pokrywają się z rysunkami szczegółowymi. Problem by nie istniał, ale postawili mi w salonie dwa słupy. Jestem wściekła, zła. Pracownia ma nas w nosie, nie odpowiada na nasze e-maile i wcale nie ma ochoty wyjaśnić zaistniałej sytuacji. I co mam teraz zrobić..... to są właśnie projekty gotowe.
    Słup bliżej kuchni dam rade jakoś wkomponować w zabudowę itd, pożegnam się z wyspą kuchenną ...
Strona 6 z 6