dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar atsyrut
    trzymam się za kieszeń

    jestem taki "szkocik" jak to żona mówi. Wstydzi sie ze mną gdziekolwiek chodzić bo podobno tylko w marketach się nei targuje....

    Arek - jak to robisz że tak starannie masz prowadzony dzienink?
  2. Avatar arektoja
    Fundament to podstawa, musi być solidny i dobrze zrobiony, bo dach rozbierzesz, a fundamentu nidyrydy
    A za kieszeń się trzymaj przez całą budowę i niech Cię fantazja nie ponosi, docenisz to przy wykończeniach, kiedy liczy się każdy tysiąc złotych.
  3. Avatar atsyrut
    Cytat Napisał Artur i Agnieszka
    Witam . A MOŻNA WIEDZIEĆ GDZIE KUPOWAŁEŚ BLOCZEK? BO MY WŁAŚNIE JESTEŚMY W TRAKCIE WYSZUKIWANIA MATERIAŁÓW.
    Bloczek kupowałem w BUDOKRUSZU. brąlem od nich beton na fundamenty - więc się targowałem
  4. Avatar Artur i Agnieszka
    Witam . A MOŻNA WIEDZIEĆ GDZIE KUPOWAŁEŚ BLOCZEK? BO MY WŁAŚNIE JESTEŚMY W TRAKCIE WYSZUKIWANIA MATERIAŁÓW.
  5. Avatar eliop
    Na szczęście dało się naprawić a koparkowy będzie mi "usługiwał" do końca za friko. No i 500 PLN opuścił z podłączenia kanalizacji i wody.

    Zapraszam na mojego bloga - są tam zdjęcia uszkodzonego fundamentu.

    www.salsadom.pl
  6. Avatar atsyrut
    Cytat Napisał eliop
    Mi bloczki te zostaly, nie tak duzo ale przydaly sie jak cholera. Koparkowy uszkodzil jedna sciane fundamentowa i trzeba bylo rozbierac...

    www.salsadom.pl
    niefajnie..... co to za koparkowy... rozumiem zniszczyć coś pod ziemią co nie widać....
  7. Avatar eliop
    Mi bloczki te zostaly, nie tak duzo ale przydaly sie jak cholera. Koparkowy uszkodzil jedna sciane fundamentowa i trzeba bylo rozbierac...

    www.salsadom.pl
  8. Avatar atsyrut
    Cytat Napisał Tomasz231
    Dobra cena na Porotherm o ile to Wienerberger kl. 15 (płaciłem miesiąc temu 5,27). Bloczki można kupić taniej.
    Pamiętaj o jednej ważnej sprawie. Tam gdzie kupujesz muszą zagwarantować możliwość zwrotu tego co zostanie - a to się zraża prawie zawsze. Miałem w kosztorysie przewalone o 600szt !!! Nie bież od razu wszystkiego na budowę niech dowożą partiami - ekipa będzie miała łatwiej i nie zostaniesz z towarem jak weźmiesz za dużo.
    Pozdrawiam
    Dzięki za info
  9. Avatar WVIP
    Witam jak juz maja byc lawy fundamentowe to polecam wykonanie scianek fundamentowych z bloczkow keramzytobetonowych (lepsze wlasciwosci izolacyjne od bloczkow betonowych oraz przyspieszenie budowy z racji wiekszych rozmiarow bloczka)Oraz ocieplenie fundamentow od strony zewnetrznej jak i wewnetrznej.
  10. Avatar Tomasz231
    Dobra cena na Porotherm o ile to Wienerberger kl. 15 (płaciłem miesiąc temu 5,27). Bloczki można kupić taniej.
    Pamiętaj o jednej ważnej sprawie. Tam gdzie kupujesz muszą zagwarantować możliwość zwrotu tego co zostanie - a to się zraża prawie zawsze. Miałem w kosztorysie przewalone o 600szt !!! Nie bież od razu wszystkiego na budowę niech dowożą partiami - ekipa będzie miała łatwiej i nie zostaniesz z towarem jak weźmiesz za dużo.
    Pozdrawiam
  11. Avatar Mona7
    Oj piękna piękna jak na budowę o tej porze roku mamy mega szczęście
  12. Avatar Mona7
    No pięknie teraz do przodu
  13. Avatar Nutka_
    Gratulacje, początek jest super)