dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar wieslaw_sz_
    Super choinka - duża i rozłożysta. Antresola umożliwia taką opcję. Salon wasz prezentuje się świetnie z dodatkami drewna i płytkami na ścianie
    My też zamieszkaliśmy w naszym domu, ale mamy jeszcze dużo do zrobienia, głównie na zewnątrz. Pozdrawiamy w nowym roku i życzymy zrealizowania planów.
  2. Avatar Inka57
  3. Avatar Bepo
    Powodzenia w wykańczaniu domku! Marzę, aby być już na etapie dobierania dodatków do wnętrza mojego domku
  4. Avatar jarecki1106
    Kombinujemy i nie jest prosto. Okno niestety zostało nie najlepiej w projekcie umieszczone, wygląda fajnie, mycie wymaga niezłego wysportowana plus nieco odwagi więc jako jedyne jest myte 2 razy w roku.
  5. Avatar jot_em
    Piękne schody! Po raz kolejny jesteśmy pod dużym wrażeniem A teraz pytanie praktyczne Jak z myciem okna na klatce schodowej? Duża uciążliwość? Trzeba się nakombinować?
  6. Avatar jarecki1106
    Witam- jeżeli chodzi o ciepło to nie mierzyliśmy temperatury, całe wnętrze mamy wyłożone płytami z wełny o grubości 3 cm wszystko zależy od tego czym palimy i jak intensywnie.
    przed zabudową było bardzo ciepło a obudowa oddawała dużo ciepła. obecnie jest jeden wylot na salon z komory głównej i z komory dekompresyjnej \ bliżej sufitu\ściany są odizolowane ze wszystkich stron , stwierdzam że jest ok.ogólnie kominka używamy rekreacyjnie i jest skuteczny przy obecnych temperaturach.
  7. Avatar pikusb
    Witam. Bardzo podoba mi się zabudowa kominka. Mam pytanie odnośnie wkładu Blanka. Proszę powiedzieć, czy te żebra (radiatory) nad wkładem i pod wkładem bardzo się nagrzewają? Chodzi mi też o to, jak dużo ciepła przekazywane jest na okładzinę wokół kominka?
  8. Avatar mother_nature
    Piękna ta Wasza zetka Przyłączam się do zachwytów nad kominkiem, jak będę na etapie budowania swojego, to z pewnością wrócę do tego wpisu.
    Świetny zegar nad łóżkiem!
  9. Avatar jarecki1106
    Cytat Napisał Asia az
    Aaaa..no widzisz, zapomnialamm, ze u Was nie ma tam okna.
    Rowniez szukam szafki RTV i nie moge nic znalesc.
    Co mi sie podoba, to jest za krotka, lub za szeroka , wiec nie wiem czy nie zrobie na zamowienie.
    niewiele tu widać rozmieszczenie na ścianie, ale nie mam innego zdjęcia, jak zrobię to zamieszczę.
  10. Avatar Asia az
    Cytat Napisał jarecki1106
    Asiu telewizor wisi na ścianie, w miejscu gdzie na projekcie ustawiono stół. Jeszcze brakuje szafki RTV, nie mogę nic znaleźć co by się komponowało zarówno z kuchnią jak i salonem. postaram wkleić jakieś zdjęcie.
    Aaaa..no widzisz, zapomnialamm, ze u Was nie ma tam okna.
    Rowniez szukam szafki RTV i nie moge nic znalesc.
    Co mi sie podoba, to jest za krotka, lub za szeroka , wiec nie wiem czy nie zrobie na zamowienie.
    Updated 18-11-2014 at 10:44 by jarecki1106
  11. Avatar jarecki1106
    Cytat Napisał Nani
    Bardzo mi się podoba Wasze oświetlenie nad kominkiem, możesz napisać z jakiej jest firmy?


    PAR Oprawa Leroy Merlin
  12. Avatar jarecki1106
    Cytat Napisał Asia az
    No superrrr, ladnieee, zrobilo sie bardzo domowo.

    Extra zegar, planuje taki do przedpokoju, w salonie juz miejsca zarezerwowane na obrazy.
    Caly czas mnie zastanawia gdzie zrobiliscie miejsce na tv ?
    Planowalismy na poczatku naroznik tak ja u Was, ale nie moglam jakos znalesc odpowiedniego miejsca na tv i zostalo jak w projekcie.
    Asiu telewizor wisi na ścianie, w miejscu gdzie na projekcie ustawiono stół. Jeszcze brakuje szafki RTV, nie mogę nic znaleźć co by się komponowało zarówno z kuchnią jak i salonem. postaram wkleić jakieś zdjęcie.
  13. Avatar Asia az
    No prosze, pieknieee !!!
    Rzeczywiscie, dodatek, jak wisienka na torcie.
    Gratuluje postepow, jest super.
  14. Avatar Nani
    Bardzo mi się podoba Wasze oświetlenie nad kominkiem, możesz napisać z jakiej jest firmy?
  15. Avatar Asia az
    No superrrr, ladnieee, zrobilo sie bardzo domowo.

    Extra zegar, planuje taki do przedpokoju, w salonie juz miejsca zarezerwowane na obrazy.
    Caly czas mnie zastanawia gdzie zrobiliscie miejsce na tv ?
    Planowalismy na poczatku naroznik tak ja u Was, ale nie moglam jakos znalesc odpowiedniego miejsca na tv i zostalo jak w projekcie.
  16. Avatar Nani
    Dobrze, że trafiłam na Wasz dziennik, bo potrzebowałam inspiracji odnośnie oświetlenia naszego równie wysokiego salonu (pozbyłam się znad niego sufitu), boję się zamontować żyrandol, bo po 1. kot, który bez problemu z antresoli wskoczy sobie na niego będzie się zwyczajnie w świecie na nim bujał, po 2. nie chcę efektu "jak u karingtonów". Niebo wygląda powalająco, oczywiście zastosujemy takie ledy w naszym salonie w z182

    Pozdrawiam
  17. Avatar Nani
    Bardzo ładnie
  18. Avatar Nani
    A jaki świetny pomysł na barierkę. I w ogóle to macie pustkę nad salonem, my też ją mamy
  19. Avatar Nani
    Witam, macie piękne schody
  20. Avatar ditomasso
    Zdjęcie nr 1 - rewela!
    Świetne te Wasze płytki kominkowo - schodowe. A w połączeniu z drewnem i szkłem jeszcze lepiej!
Strona 1 z 5