dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

z122

  1. z122 pozwolonko

    w lipcu dzień przed urlopem powiadomiono nas iż jest do odebrania dokumentacja z pozwoleniem na budowę - więc odebraliśmy dopiero po urlopie w sierpniu. jeszcze tylko uprawomocnienie i dziennik budowy jest w naszych rękach 09.09.2011 \ pierwsze podejście o pozwolenie w kwietniu\.
    w oczekiwaniu doprowadziliśmy do stanu używalności stare ruiny wraz z piwnica na której staną dwie wiaty - jak opanuje wstawianie zdjęć to będzie.
    - a energetyka wkracza z przyłączem.
  2. z122 bądz twardy

    1 kwietnia otrzymałem pismo o uzupełnieniu wniosku / 7 dni / już wiem że ostatni brakujący dokument dostane dopiero w połowie maja. jeszcze kilka poprawek w samym projekcie -no to na razie kibicuje innym
    Tagi - katalog słów kluczowych: z122 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. z122 cd.

    Po zimowym opracowaniu wczoraj została złożona dokumentacja i wniosek o pozwolenie na budowę. !!!!
  4. z122 No i poszło !!!

    24 grudnia mikołaj przyniósł projekt- dzisiaj szukam architekta celem adaptacji projektu i składamy wniosek o pozwolenie na budowę \ wcześniej załatwiłem wszelkie kwity- woda ,prąd ,zjazdy, mamy już nawet nr. posesji- a co!!\ pozdrowienia dla wszystkich budowniczych -nowicjuszy!!!
    Tagi - katalog słów kluczowych: z122 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 10 z 10