dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monmel

  1. Delta I domek Miki i Rafcia

    PRZYSZEDŁ MAJ a wraz z min wiadomość że nasza rodzina się powiększyMąż jest cały w skowronkach i już planuje święta w nowym domku

    zapomiałam jeszcze opisać wytyczanie działki

    Przyjechał pan GEODETA z całą masą użądzeń. Rozstawił się na działce i zaczął mierzyć. Był to lipiec i godz koło 12.00. Upał nie z tej ziemi działka bez cienia w pełnym słońcu. Ja schowałam się trochę dalej pod drzewami natomiat Pan Geodeta w tym upale wytycza. ...
  2. Delta I domek Miki i Rafcia

    na początek elektrownia
    pojechaliśmy złożyliśmy wnioski i czekamy.
    Mój mąż umówił już się z ekipą na lipiec sierpień 2005 i zaczynamy budować

    składając wniosek o przyłącze do sieci elektroenergetycznej przeczytałam w muratorze o tym żeby składać też wniosek o zasilenie placu budowy i złożyłam razem 2 wnioski.
    Tu muszę napisać że chyba wszechmogący nad nami czuwał

    Decyzja przyszła z energetyki na 2 tygodnie przed ...
  3. Delta I domek Miki i Rafcia

    Czekaliśmy sporo i skończyło się to tym że napisałam skargę do burmistrza Gminy. Poszerzania drogi nie widać a decyzje wiszą i nie są wydawane. NASZA działka nie leży przy drodze i na pewno nie będzie miała wpływu na trasę.
    i chyba to poskutkowało !!!!
    21-12-2004r dostaliśmy DECYZJĘ O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY
    najlepsze w tej decyzji było to iż moje nazwisko na każdej stronie było napisane inaczej !!!
    Na pierwszej stronie dodali i do nazwiska ...
  4. Delta I domek Miki i Rafcia

    Wielkie BĘC ponieważ trasa Warszawa Wyszków ma być poszerzana i mają wywłaszczać ludzi. Pan w gminie tłumaczy że nie wydają decyzji bo nie mają planu zagospodarowania czy coś tam podobnego, ludzie składają protesty i tak dalej. Gmina odciągała odciągała przyszedł konie 2003r i z ustawy wygasły wszystkie plany, a gminy jak to u nas nie miały nowych.
    W tym czasie wprowadziliśmy się do moich rodziców i czekamy aż Gmina łaskawie zacznie wydawaĆ POZWOLENIA.
    ...
  5. Delta I domek Miki i Rafcia

    witam mam nadzeję opisać jak budujemy nasz domek
    Jest to projekt Detla I dom z użytkowym poddaszem
    ale od początku
    Mieszkalismy sobie spokojnie w 27 m kawalerce, a w zasadzie ja mieszkałam bo mój małżonek od początku twierdził że to dziura a nie mieszkanie i trzeba coś z tym zrobić.
    tak wiercił mi dziurę w brzuchu, że w końcu w czerwcu 2003 roku kupiliśmy 1000 metrową działkę za Radzyminem 30 km od Warszawy
    no i miało być tak pięknie od ...