dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar brunet wieczorową
    Z perspektywy lat wydaje się jednak, że moje oceny ekip zostały zdecydowanie zawyżone... Szczególnie tynkarze dostali zbyt wysoką ocenę. Wylewkarze podobnie, maksymalnie 3.5.
  2. Avatar brunet wieczorową
    W sumie to tylko częściowo jest to zrobione, ponieważ były inne pilniejsze sprawy do wykonania. Ale wkrótce muszę to dokończyć i ocieplić dach aż do kalenicy. Co tu pisać, rzuciłem deski na jętki i cała robota. Potem je dotnę, wyhebluję i pomaluję, a następnie wkrętami/gwoździami przymocuję do jętek. Od spodu puszczę jeszcze rówolegle do jętek deski/łaty wzmacniające i dokręcę je do płatwi.
  3. Avatar brunet wieczorową
    No niestety, większość nie nadaje się do polecenia. Jednak gdyby ktoś chciał zrobić prowizorkę, to sprawnego i co ważne taniego elektryka polecę. Dekarze też się całkiem dobrze spisali. Koparkę też dobrze wspominam (może dlatego, że koparkowy który robił u mnie stan zero wypadł bardzo kiepsko).
  4. Avatar adamfcb
    wychodzi na to ze nie sa to ludzie do polecenia
  5. Avatar ladyzina
    podłoga stryszku z szalunku - interesuje mnie to, myślałam własnie jak zagospodarować tą przestrzeń. Robienie stropu to za dużo, a takie coś powinno utrzymać przechodzącą osobę, w sumie tylko będę tam pudełka składować z ubraniami i sama wchodzić, mebli nie będzie.

    Proszę napisz coś więcej o tym stryszku. Desek też będę miała mnóstwo.
  6. Avatar arektoja
    Dasz radę do końca roku się wprowadzić, w ubiegłym roku byliśmy na podobnym etapie i nawet z kilkoma dłuższymi przestojami nam się udało
  7. Avatar bobbud89
    jakiego zbrojenia uzyles do stropu ?
  8. Avatar bobbud89
    witaj chciałbym dowiedzieć się z czego dokładnie zostały wykonane ściany oraz nadproża
  9. Avatar brunet wieczorową
    Ekipa była dobra dopóki im płaciłem. Gdy wypłaciłem prawie całość, przestali się interesować budową i nie odbierają telefonów. Na szczęście nie zostało wiele do zrobienia: m.in. wyprostować krzywe ściany działowe, rozszalować schody, dokończyć kominy i tym podobne drobnostki. Mam nadzieję, że jednak jeszcze do mnie wrócą i dokończą budowę. A jeśli nie, trudno - sam dokończę.

    Ekipa kosztowała 30kzł. Gdy szukałem ekipy, miałem kilka propozycji poniżej 30kzł, więc cena raczej standardowa.
  10. Avatar adamfcb
    Witam, widze ze SSO zakonczony, jak ekipa?? godna polecenia? bo z tego co pisales to nawet tania
  11. Avatar brunet wieczorową
    Jeszcze dużo do zrobienia zostało. W lato planuję tynki, tak więc przeprowadzka najwcześniej jesienią i to raczej późną jesienią. O ile podłączą gaz do tego czasu, ale to wielka niewiadoma.
  12. Avatar arektoja
    Twój domek pięknie się prezentuje, taki równy i dopracowany.
    Widzę, że bardzo się staracie.
    Latem chyba przeprowadzka
  13. Avatar brunet wieczorową
    Tak, z jednej blachy. A to źle?
  14. Avatar kardamina
    To prawda słonko u nas bardzo ładnie dzisiaj świeci. No! przynajmniej tu, gdzie ja mieszkam
    Daszek fajny, bo... podobny do mojego
    Mam tylko jedno pytanie, co do opierzenia (ostatnia fotka) - masz je wygięte z jednej blachy? pytam dlatego, że u mnie dachowcy robili takie cacuszko z dwóch blach
  15. Avatar brunet wieczorową
    Zdjęcie było robione tydzień temu Ale dzisiaj ładnie świeci słońce.
  16. Avatar aga_ada
    no piękny daszek ale gdzie ty masz taką piękną pogodę bo ja słońca od niedzieli nie widziałam
  17. Avatar fenix2
    A gdzie dylatacja między kominem a ścianą ?
  18. Avatar brunet wieczorową
    Już jest gotowy! Wkrótce umieszczę zdjęcia. Chyba kolor trafiony idealnie
  19. Avatar Mona7
    No pięknie lada dzień będzie gotowy
  20. Avatar brunet wieczorową
    Cytat Napisał toomi
    TO DREWNO TO TAK ZOSTAJE PRZY KOMINIE ? A TA BELKA CZY CO W SCIANIE TO TAK MA BYC?
    Chodzi Ci o słup? Bo belki to tam nie ma w ścianie. Tak, zostaje. Jeśli będą problemy, po prostu odetnę kilka centymetrów od słupa i krokwi. Od krokwi na pewno będzie odcięte.
Strona 1 z 3