dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar aniqa1982
    Asiulkaaa!!Jaki macie dokładnie kolor elewacji?i jaka firma ?
  2. Avatar asiazett
    Witajcie, zapomniałam, że ktoś tu jeszcze może zaglądać Śpieszę z odpowiedziami. Kolory tynku podawałam tutaj: http://forum.muratordom.pl/entry.php...olory-elewacji

    Wklęsłe, jasne paski są pomalowane farbą w kolorze jasnego tynku, a na to nachodzi ciemny tynk. Są to więc takie płytkie bonie. Nie rzeźbiliśmy w styropianie Tak to było kładzione: http://forum.muratordom.pl/entry.php?124575-Elewacja

    U nas właśnie sąsiedzi robią elewację. Kolejna brzoskwinka Uwierzcie, że już wolałabym neonowy seledyn niż te mdłe kolory, jakich wszędzie pełno. Przecież kolorów jest tak dużo...
    Updated 16-04-2014 at 08:27 by asiazett
  3. Avatar alusia1974
    Ladnie!Nawet bardzo.A z tymi paskami u gory,to mysle,ze sa wystarczajaco szerokie.Szersze chyba zaczelyby sie zlewac z dachem za bardzo-tak mi sie wydaje.Ladnie masz,wszystko sie bardzo dobrze komponuje.Jak mozesz,to napisz mi na priva jaki macie kolor-my tez jasny bedziemy robic i tez jakies obwodki wokol okien-a okna mamy zloty dab.A z obserwacji widze,ze ludzie czesto zle dobieraja kolory i wychodza im za ciemne lub za pstrokate(o matko,jaki mamy zielony dom kilka kilometrow od naszej budowy,oczy bola od patrzenia!).
  4. Avatar mariusz242
    Te bonie to poprostu paski pomalowane jak reszta elewacji? Tak? Nie wycinaliście rowków w styropianie anie nie naklejaliście pasków styropianu na elewację, zgadza się? Jeśli tak to imitują bonie bardzo fajnie.
  5. Avatar ditomasso
    Piękny dom! Bardzo
  6. Avatar asiazett
  7. Avatar aniqa1982
    Asiulka piękne kolory
  8. Avatar IZA30
    matko,ile okien
  9. Avatar jarecki89
    Ja w Krakowie mam swój sprawdzony sklep Attic i to własnie w nim najczesciej kupuje wszystko to co jest potrzebne w czasie remontu.
  10. Avatar asiazett
    Oł jes!
  11. Avatar aksuda
    ładnie a przy tym jaka satysfakcja że zrobiło się samemu
  12. Avatar zbieramy opinie
    Prosimy o dodanie opinii o swoich oknach, drzwiach, bramie garażowej na www.ocenio.pl
    Wystawiając opinię pomożesz innym w podjęciu właściwej decyzji.
    Zajmie Ci to tylko 2 minuty.
    Dziękujemy
  13. Avatar asiazett
    Loraq12

    Te paski to bonie - takie całkiem płytkie. Są na froncie, całym boku co widać na zdjęciach, i na tylnej ścianie - analogicznie do przodu. Cały garaż i te małe kawałeczki ścianek do niego przylegających są jedynie na gładko, bez boni. Przejrzyj sobie mój dziennik, bo tam gdzieś mam chyba wymienione dokładne symbole kolorów i inne rzuty na elewację. Tynk Weber. We wpisie o tarasie też chyba zobaczysz tył.

    pozdrawiam
  14. Avatar Loraq12
    Witam,

    Mam pytanie na temat elewacji. Czy te paski poziome są na całej powierzchni czy tylko z przodu. I jakie tam są kolory
  15. Avatar asiazett
    Dla nas największą motywacją są psy, które mam marzenie "wywalić" na trawkę, bez obawy, że zaraz gdzieś nawieją.

    Mówisz, że musisz czekać... Ty mi nic nie mów o czekaniu, bo ja stale tylko czekam i czekam! Ogrodzenie, trawa i moja rabatka roślinna to były rzeczy planowane NA WIOSNĘ! I w zasadzie od wiosny "się robią"

    pozdrawiam askuda
  16. Avatar aksuda
    gratuluję postępów , z rozgarniętą ziemią od razu człowiekowi chce się coś robić koło domu a i sam dom prezentuję się lepiej w takiej scenerii , ja z tym etapem muszę poczekać do przyszłego roku
  17. Avatar asiazett
    Super się mieszka! Żeby jeszcze tylko nie trzeba było tego wszystkiego sprzątać :/
  18. Avatar aniqa1982
    Gratuluję ! Marze o tym momencie w swoim domku Jak się mieszka ?
  19. Avatar agulenkaosw
    badzo ladna masz elewacje
  20. Avatar aksuda
    super to wygląda ja już nie mogę się doczekać robienia tarasu u nas niestety na to muszę poczekać do jesieni
Strona 1 z 6