dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Stawaj przy swoim,my tez budujemy z silki.Twoje argumenty sa sluszne.Powodzenia w przekonywaniu meza,pokaz mu moze nasze komentarze
  2. Avatar plusultra
    Silikaty - w końcu to sztuczny piaskowiec Nawet cena za tym przemawia powodzenia
  3. Avatar marzenka i mariusz g
    ha, ha, tak to juz jest z tymi naszymi pociechami my mamy tak z kluczykami od samochodu, mala tez zawsze gdzies je schowa i oczywiscie nie chce powiedziec gdzie
  4. Avatar eliop
    Nie wiem czy blacho-dachówka nie będzie za parę lat problemem. Ja z żoną uznaliśmy że skoro dom ma być do końca naszych dni to musi być tak zrobiony żebyśmy nie żałowali.
    No ale każdy wg uznania. Życzę aby Państwo nie żałowali swojego wyboru.

    www.salsadom.pl
  5. Avatar R&K
    nie stać Ce na wentylacje mechaniczna i GWC a wybierasz projekt z wykuszem i balkonem ? zastanówcie się i przeliczcie ile Wasz dom będzie palił ....
  6. Avatar R&K
    wystarczy popatrzeć na wyniki Uw dla ściany z poszczególnych produktów i odpowiedz jest prosta
    CERAMIKA poza tradycja nic za sobą nie niesie, nie wspominając już o tym że gwoździa nie ma jak w taki pustak wbić
  7. Avatar devil666
    nie rozumiem, co takiego szczególnego ma ten wpis, że jest w czołówce najlepszych wpisów do dzienników budowy na forum
  8. Avatar cronin
    a i tu jest link do nowego "starego dziennika" http://forum.muratordom.pl/showthrea...-Ani-i-Marcina
  9. Avatar nika78
  10. Avatar Isildur
    Zainstalowałem kilka kominków z płaszczem wodnym , powiem jedno jeśli pali się twardym drzewem to nie ma większych problemów z zabrudzą szybą a problem zimnej wody rozwiązuje zawór z termostatem
  11. Avatar cronin
    Dzięki za odzew, bardzo chciałam usłyszeć opinię kogoś kto użytkuje taki kominek, a weryfikujemy nasze postanowienia cały czas, jak widać
  12. Avatar draconka
    a do środków czyszczących polecam - najlepiej dostępne w okresie letnim - płyn do czyszczenia grila jakikolwiek koszt w markecie to ok 3-5 zł , wszystko ładnie schodzi czyli działa dokładnie tak jak te typowe kominkowe z leroya czy castoramy, a te tam kosztują po dwadzieścia kilka pln :/ pzdr raz jeszcze
  13. Avatar draconka
    hmm, ciekawa sprawa... mamy kominek z płaszczem wodnym - nie wiedzieliśmy kiedy doczekamy się gazu, więc cały rok (woda ciepła też z kominka) dzień w dzień było palone. Od miesiąca mamy gaz - od tego czasu, rozpaliliśmy kominek ze dwa razy. Z szybą nic się nie dzieje. Brudzi się ona wtedy jak się świństwa wrzuca, zwłaszcza jeśli rozpala się gazetami! Na początku przygody kominkowej to stosowałam ale bardzo szybko dałam sobie z tym spokój i nigdy więcej.
    Syfi się też gdy pali się czymkolwiek innym co czystym drzewem nie jest - brykiety brudzą, eko gorszek to już w ogóle jest jazda itd..
    ale z pewnością nie jest tak (sądząc po moich doświadczeniach) że kominek z płaszczem wodnym brudzi się od nie palenia.
    Zatem zweryfikujcie może jeszcze raz postanowienia, bo taki kominek to na prawdę dobra alternatywa dla innych źródeł ciepła pozdrawiam
  14. Avatar janickus
    do mnie też przemawiają twoje argumenty co do silikatów
    trwaj przy swoim