dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar elcukro
    Dobry pustak z Kozłowic Też z takiego budujemy, ale chyba trochę mniejszego (nasze są 250/220). Powodzenia!
  2. Avatar sco-check
    Dziękuje kochani
    Już napisałam maila do właściciela. Czekam na jego odpowiedź. Na razie odpowiedzi brak.
    Kalolka.... jakbyś mogła na pw podesłać mi jakieś dodatkowe namiary to byłabym bardzo wdzięczna. Mam nadzieję, że właściciel tego domu nie będzie miał nic przeciwko
  3. Avatar kalolka
    Może po prostu napisz do właściciela tego klinkieru. Myślę że pomoże. Wpisz w google "okna kolankowe gamma2" i wejdź w blog moja budowa i tam można wysłać wiadomość. A jeśli się to nie uda, to podam inne namiary na właściciela.
  4. Avatar Mona7
    Oj niestety nigdzie takiej nie widziałam
  5. Avatar sco-check
    Tak właśnie zamierzam
    Ławy wylane, przepust pod wodę zrobiony.... trochę haczyków już mam :d
  6. Avatar R&K
    to moze zacznik odhaczać
    jestem na etapie 3 ostatnich punktów a jeszcze 2 podpunktow z 1 części nie mam
  7. Avatar eliop
    Zgadzam się z R&K że wiele rzeczy można samemu zrobić. Niestety dotarło to do mnie pod koniec budowy No, ale następny dom to już będzie taniej, szybciej, bez błędów itp itd )))
  8. Avatar R&K
    też na początku mieliśmy wiele wątpliwości - jak to będzie i w ogóle ...
    teraz stwierdzam że budowanie to pryszcz ... takie klocki lego dla dorosłych i wiele rzeczy tak naprawdę można samemu wykonać - trzeba mieć tylko czas na zdobycie wiedzy - choćby z FM , a później czas na realizację - dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić - teraz mam wrażenie że mógłbym ogarniać budowy innym inwestorom którzy nie mają czasu i pilnować podwykonawców ... działkę mam 20 ar , obok 5 jest do dokupienia ... jeszcze z 2 domu się zmieszczą
  9. Avatar koka1
    Nooo
    Nie wiesz jak to jest?
    Pierwszy dom - dla wroga,
    drugi - dla przyjaciela,
    trzeci - dla siebie.

    Dobrze, że nam pozostanie tylko 1.
    Starość - nie radość
  10. Avatar sco-check
    Myślę, że później będę z rozrzewnieniem wspominać tę początkowa ekscytację, ale teraz przyznam szczerze, że chciałabym być już na Waszym etapie. Nie przez chęć szybkiego zamieszkania, ale przez fakt uświadomienia sobie, że "yes, we can" ! jak to mawiał wieszcz

    A teraz będę czerpać z Waszych doświadczeń, za co bardzo dziękuję
    R&K ...czyżby budowanie uzależniało ?
  11. Avatar R&K
    a ja dodam ze te początkowe oczekiwania byly bardziej ekscytujace ...
    teraz mimo ze sie czeka to wykończeniówka juz nie ejst tak pasjonujaca

    juz sie nie moge doczekac kolejnej budowy ... hehehe
  12. Avatar koka1
    A ja czekam na to, co eliop zaczyna.
    Każdy na coś czeka..
    I wiecie co Wam powiem, to czekanie w tym wszystkim - jest najlepsze - bo to istota naszego życia, przez którą nie umyka nam ono przez palce.
    O!
  13. Avatar eliop
    Ja za to już zaczynam odliczać dni do końca W weekend majowy wchodzę z ojcem i przyjacielem na wykończeniówkę
    POWODZENIA !!!

    www.salsadom.pl
  14. Avatar Esiak
    wyślij ofertę do HeKaPlastu, też robią na profilach schuco, okucia winkhaus
    Updated 13-03-2012 at 19:18 by Esiak
  15. Avatar sco-check
    Gusmar, Sieradz.
    Mam tylko wątpliwości co do tych okuć. "Średnie" opinie o nich krążą.
  16. Avatar Esiak
    profil dobry, a producent tych okien to...?
  17. Avatar sco-check
    koka...ale zawsze to bliżej niż dalej do tej pory roku
    u nas też nocami zimno i w dzień w okolicach 1st na plusie w cieniu, ale....słońce przecudne wynagradza na razie braki temperatury
  18. Avatar koka1
    No nie wiem jak to u Was z tą wiosną, ale w moich okolicach rano termometry zaokienne pokazywały -10 st.
    Niestety, zeszłotygodniowe kilka cieplejszy dni, przedwiośniem się nie jawi. Jak to mówią: pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, a te cuda całe ranki nam za oknem wyśpiewują Inne ptaszyny też już kluczami wróciły z ciepłych krajów, a tu - mrozy
  19. Avatar Mona7
    No pięknie Wam szło a wygląda jakbyście wiosną to robili taka piękna pogoda
  20. Avatar Boniex
    Porządki na takim terenie zawsze przynoszą jakieś niespodzianki, albo skarby z przeszłości, znaleźliście coś?pozdrawiam
Strona 1 z 2