dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bławatek

  1. Nauka....

    Na naukę nigdy nie jest za późno. Dzisiaj jak zwykle byliśmy na budowie.
    Mąż ze starszym synem kończyli szalunki. Ja to co zwykle ostatnio; ogródek, gotowanie, smażenie . Mam kuchenkę gazową z butlą w garażu i od jakiegoś czasu, tam gotuję albo robię kawkę. Nawet narobiłam pełno oponek .
    Dzisiaj pomyślałam, że skoro mój malutki synuś potrafi narąbać drzewa, to czemu ja nie potrafię ? Poprosiłam go,żeby mnie nauczył. Nigdy w życiu ...
  2. Jakoś leci ..............

    Dawno nic nie pisałam. Nawet nie mam kiedy pisać. Cały czas jesteśmy na etapie fundamentów.Przy robieniu zbrojenia zeszło nam ponad tydzień; taka żmudna praca ale jakoś gotowe. Dzwoniłam po kierownika,żeby sprawdził, czy dobrze zrobione, a on mówi, że nie ma czasu, bo jedzie gdzieś. Jednak po drodze wpadł do nas na budowę. W biegu obejrzał i powiedział do męża: " Bardzo dobrze, odpierd...l się" i tyle go było widać.
    Więc dzisiaj całe popołudnie robiliśmy ...
  3. Nowe zdjęcia

    Zdjęcia dam osobno, bo wszystko razem nie weszło.
    Pierwsze zaczęte zbrojenie.

    ,
    ,
    Jaszczurka złapana przez młodszego syna, bo uwielbia wszystkie ssaki, gady i płazy
    ,
    Chłopaki po obiedzie
    , ...
  4. Wiosna

    Na budowie cały czas pracujemy. Chudziak wysechł. W sobotę byliśmy 11 h. Rozkładaliśmy papę izolacyjną. Poza tym cały dzień gięliśmy pręty 12 i wnieśliśmy wszystkie do dołu. Jutro pojedziemy już łączyć strzemionami. Na obiadek zrobiliśmy mięsko i ziemniaki na grilu, to naprawdę jest super pomysł z tym grilem . Chłopakom zachciało się leżaków, bo było gorąco więc przywiozłam i po obiedzie były, żeby poleżeć.
    W między czasie robię ogródeczek ...
  5. Zdrowych i weso?ych ?wi?t !

Strona 11 z 19