dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bławatek

  1. Pracowity wekend

    Przez 2 dni zrobiliśmy całą ściankę kolankową do wieńca. Zrobiłam 7 betoniarek zaprawy i wciągnęłam wciągnikiem na strop. Nie wyobrażam sobie jakbyśmy mieli to wtargać do góry ręcznie. W sobotę 5 betoniarek, a dzisiaj 2, bo już wykończenie. Już chyba jestem mistrzem w robieniu zaprawy he he.
    Syn wczoraj zrobił i powiązał strzemiona na 12 słupach Zawsze 1 dzień do przodu. Dzisiaj nie chciał jechać, bo mówi, że niedziela i nie jedzie. Nie będę zmuszała. ...
  2. Strop zalany

    Długo zeszło ze stropem. W czerwcu ciągle padało. No ale w końcu zalany
    Kierownik przyszedł odebrać strop no i prawie wszystko dobrze. Jak na pierwszy strop mojego męża to gitara. Powiedział,że na balkonie przesadził ze zbrojeniem, czyli za dużo. Balkon to balkon, musi się trzymać W poniedziałek 13 sierpnia jest gotowy strop. Jestem dumna z męża, odwalił kawał dobrej roboty ...
  3. Działka budowlana

    Zapomniałam napisać
    MOŻE KTOŚ KUPI DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ KOŁO MNIE JEST WOLNA
  4. W dalszym ciągu strop

    Na budowie ciągle to samo, czyli pustaki Prawie wszystkie poukładane. Zostało kilka docinek i zbrojenie, czyli jeszcze trochę potrwa. Dzisiaj rano nie bardzo nam się chciało robić, chociaż byliśmy na budowie 2 razy Rano padał deszcz. Stasiu coś tam pogrzebał, trochę trawę pokosił. Ja musiałam jechać do pracy wypisać wniosek na dodatek wczasowy, znaczy dodatkowa kasa
    Miesiąc urlopu prawie zleciał. Taki urlop powinien każdy mieć, chociaż człowiek psychicznie ...
  5. Wciągamy pustaki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03255.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	117400
    Dzisiejsza nasza praca Wciągamy wciągnikiem pustaki stropowe. Ja na dole podczepiam, a Stasiu odbiera u góry Super idzie. Teraz przyjechaliśmy na obiadek i po synka do pomocy.
    Jak jest suwnicowa, to musi być też suwnica
Strona 3 z 19