dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dzień wariata

    - 27-07-2011 - 13:19 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Wczoraj po moim telefonie do banku a raczej do doradcy w stylu "co jest, że decyzji jeszcze nie ma" okazało się, że brakuje im jeszcze jakiś trzech głupich zaświadczeń z naszymi podpisami. Z góry dziękuję, że nikt do nas nie zadzwonił i nie powiedział bo sprawę byśmy dawno załatwili a tak to czekali aż my się sami domyślimy, że trochę to trwa i zadzwonimy. No więc wczoraj o 13-tej info, że brakuje trzech bardzo ważnych oświadczeń czyli, że nie ogłosiliśmy ...
  2. Panika

    - 26-07-2011 - 09:08 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    No i mnie dopadła, nie sądziłam, że stanie się to już teraz ale proszę bardzo przyszła wczoraj wieczorem (z góry dziękuję za wybranie takiej pory bo nie ma to jak nie zmrużyć oka przez całą noc) i tak siedzi tu obok mnie a chyba raczej we mnie Pani Panika ściska mi brzuch kołacze w głowie i paraliżuje. Wszystko przez dalszy brak decyzji kredytowej. Coraz bardziej boję się, że nie dostaniemy albo że się to wydłuży strasznie a tu ekipa zamówiona na połowę sierpnia, ...
  3. Prawomocność jest radości brak

    - 25-07-2011 - 12:07 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Dziś odebrałam prawomocność PnB i dziennik, odebrałam też paszport po niecałych 2 tygodniach od złożenia wniosku bo okazało się, że lecę do Australii w delegację i niby wszystko cudnie ładnie i powinnam być przeszczęśliwa jednak brak wieści a banku wszystko psuje i tak mnie martwi, że cała radość ze wszystkiego przechodzi. Chciałabym już nie to, że podpisywać umowę kredytową ale wiedzieć, że decyzja jest pozytywna i że umowa się generuje. Ta niepewność bardzo martwi
  4. Wrazie czego...

    - 20-07-2011 - 19:03 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    W razie jakby co to tymczasowe lokum już mamy Blaszak oczywiście a błyskawiczne prace wyglądały tak


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blaszak.jpg
Wyświetleń:	1168
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	66326Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blaszak3.jpg
Wyświetleń:	1170
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	66328Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blaszak2.jpg
Wyświetleń:	1165
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	66329Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blaszak4.jpg
Wyświetleń:	1158
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	66327Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blaszak5.jpg
Wyświetleń:	1163
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	66325

    A na zdjęciach inwestor, inwestorka (czyli ja hihihi) dzielny budowlaniec czyli tato, ekipa od blaszaka no i oczywiście nasz blaszak
  5. Pierwsze materiały

    - 19-07-2011 - 06:47 (Wyprawa po marzenia czyli Manika i Łukasz budują swoje gniazdko)
    Mamy już od szefa budowlańców pierwszą listę rzeczy jakie musimy zamówić do rozpoczęcia prac wraz z cenami za jakie on może je załatwić z transportem. Znajdziemy taniej kupujemy sami on ma taniej on kupuje Jak na razie kompletnie nie wiem czy to co tu mam to dużo czy mało i gdzie można taniej. Od dziś rozpocznę poszukiwania w poniedziałek mamy dać znać czy on coś zamawia czy wszystko my. I tak oto to wygląda:

    1. Pręty fi 12 sztuk 70 - 2 730 złotych (coś ...

    Updated 21-07-2011 at 12:18 by Mona7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 11 z 24