dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. i nastała zima

    Spadł śnieg i zrobiło się tak jakoś cicho....

    Piec się uruchomił, ale nie na długo. W palniku powstają spieki, pelet nie dochodzi tam gdzie powinien i piec staje. Co kilkanaście godzin tak mu się dzieje. Pan od pieca z nim walczy. Mówi, że to kwestia parametrów (nadmuch i ilość paliwa), ale ja nie wiem czy to nie kwestia peletu. A pelet mam od pana od pieca. Kupię sobie chyba paletę Barlinka i zobaczę czy jest różnica. Jak nie będzie to będę kombinował z parametrami. ...
  2. Przyłącze wody i piec

    Po wielu perypetiach z hydraulikiem udało się zapuścić pompę do studni, postawić naczynia przeponowe w kotłowni i mieć wodę w budynku.

    Taki stan rzeczy umożliwił odpalenie pieca, napełnienie buforowych i pierwszych obiegów na mojej instalacji ogrzewania ściennego.

    Nie obeszło się bez problemów, ale wszystko udało się ogarnąć i po paru godzinach pierwsza ściana zaczęła łapać temperaturę.

    Po 12 godzinach grzania na parterze temperatura ...
  3. Aktualności

    Od ostatniego czasu:
    1. Poddasze zostało ocieplone, karton gipsy położone, wyłaz dachowy zamontowany.
    2. Glify w oknach zrobione.
    3. Położona glazura i terakota w kotłowni.
    4. Przyjechał piec i się montuje.
    5. Elektryka już jest podłączona do prądu budowlanego. Już można zapalić światło w niektórych miejscach (do zrobienia rozdzielnia na górze - dzisiaj ma się kończyć).
    6. Wczoraj zamontował się alarm, a przedwczoraj podpisałem umowę ...
  4. i jeszcze jedno zdjęcie

  5. a teraz trochę zdjęć

    Tak wygląda wypieszczony przeze mnie trawnik po wizycie dzików (to musiał być nalot dywanowy )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dziki.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	71,1 KB
ID:	149760
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jesienny poranek.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	149761  
Strona 1 z 10