dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
  1. oczyszczalnia

    Złożyłam zgłoszenie zamiaru wykonania oczyszczalni 1 października 2012 (za radą wykonawcy nie papiery o PnB).
    Już 4 października starostwo wysmarowało mi pismo na 2 strony, że wyrażają sprzeciw bo jestem w Natura 2000 i dodatkowo właściciele działek obok muszą mieć możliwość wypowiedzenia się nt .moich planów. Dzisiaj posłaniec przekazał mi pismo.
    Także niestety zaczynamy procedurę zbierania papierów do pozwolenia na zbudowanie oczyszczalni.
    Starostwo ...
  2. a jak tam budowa?

    Hmmm, nie wiem jak odpowiadać na to pytanie.

    Wreszcie udało się dotrzeć do ludzi, którzy mniej wiedzą na jakim etapie jest papierologia dot naszego prądu. W wielkim skrócie 11.06.2012 zostało wysłane odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego (ale nie pytajcie kto się odwoływał, PGE czy ZDP czy Gmina czy właściciele działek) i sprawa do dzisiaj nie została rozpatrzona. Mimo, że teoretycznie powinna być rozwiązana do 11.07.2012. Sprawy leżą niezałatwione ...
  3. w matni

    Czy to zawsze tak musi być???
    Jestem zdezorientowana, załamana, sfrustrowana, smutna, itd, itp. Jak to możliwe, żeby rozbieżność w obliczaniu powierzchni elewacji przez architekta i elewatorów wynosiła 200m2???? Po raz kolejny zdałam sobie sprawę, że zamierzyliśmy się z tą budową jak z przysłowiową motyka na słońce. Nie stać mnie na elewację.
  4. okna szczegóły ciąg dalszy

    Ale mnie naszło na pisanie .

    Dlaczego jestem zadowolona z dostawcy okien i ekipy montażowej mimo duużej wpadki związanej z moimi oknami.
    Otóż mają naprawdę podejście indywidualne do każdego indywidualnego klienta. Robią okna głównie dla deweloperki bo tam najwięcej zarabiają (tak mówią). Tam nie ma kręcenia nosem "a proszę pana tu jest takie wgniecenie, proszę to naprawić, a proszę pana tu jest ślad po silikonie, proszę usunąć". Jak główny technolog dowiedział ...
  5. okna szczegóły

    Okna są z Fabryki Okien w Warce Stolpol. Zamawiałam przez pośrednika pana Darka Puściona. I jestem BARDZO ZADOWOLONA.
    Okna mają pakiety 3-szybowe z ciepłą ramką , U=0,5 W/m2K, profil 92mm, HSy i witryny też. Szyby w większości 6mm, tylko w mniejszych oknach są szyby 4mm. Termoramka (czy jak to się tam nazywa przy grubszych szybach ma 16mm a przy szybach 4mm ma 18mm. Czyli jeden taki pakiet szyb ma szerokość przy szybach 4mm - 48mm, a przy szybach 6mm - 50mm! Dopóki nie zobaczyłam ...

    Updated 17-09-2012 at 20:09 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 11 z 57