dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
  1. kolejna Wielkanoc...

    ...nie w Nowym Domu

    Ale nie przeszkodzi to mi w złożeniu moim Czytelnikom życzeń świątecznych.


    Kochani życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja i oczywiście mokrego Dyngusa!

  2. Pilne - kierownik budowy zjazdu

    Pilnie poszukuję kierownika budowy zjazdu - musi mieć uprawnienia drogowe. Jeśli ktoś zna namiar na kogoś takiego please - piszcie w komentach. Bo nie umiem wyszukać.
  3. sąsiedzi

    „Mamo, Mamo Ala przyjechała!!!!” taki okrzyk sąsiadki do swojej mamy (która nazywam Panią Babcią) przywitał mnie w niedzielę na budowie .
    Już mi serce stanęło, pewnie znowu jakaś kradzież na budowie (ostatnio okradziono stolarnię znajdującą się obok mojego obecnego domu, dom ekspedientki ze sklepu w tej samej miejscowości, więc…)
    Ale nie, nie było kradzieży, okazało się, że Pani Babcia nie widząc mnie kilka dni na budowie przekonana była, że sprzedaliśmy ...
  4. o tym, że nic się nie dzieje

    Cieszę się niezmiernie z pogody, nastraja mnie ona bardzo optymistycznie. Szczerze mówiąc nie miałabym nic przeciwko takim zimom w Polsce już na zawsze. Trochę zimy u nas na Mazowszu było, wystarczająco by pomarznąć, dzieciaki się trochę śniegiem pobawiły.

    Na budowie nic nowego się nie wydarzyło od jakiegoś miesiąca. Panowie układający płytki zakończyli kładzenie płytek, zafugowali całość, przykleili lustra, wykończyli pięknie tynkiem wokół luster, zagruntowali ...
  5. zima? a sio!

    Powtarzam mantrę - nie chcę zimy, nie chcę mrozu. Pomoże?

    Zajrzałam do dziennika Amglad Dom w Laurach - dziennik (trochę jawa, trochę sennik) i widoki za oknami mnie urzekły. Okna do podłogi na poziomie ogrodu, to jest to czego mi brakuje w naszym domu. Bardzo chciałam mieć wyjście tarasowe z sypialni , ale niestety Mąż się nie zgodził . Ukształtowanie terenu spowodowało, że taras z salono-jadalni jest wyżej niż poziom terenu. Poszło między innymi o wygląd elewacji ...
Strona 2 z 57