dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
  1. polecam lekturę

    Wszystkie drogi prowadzą do DOMU - dziennik Tataraka wpis #554
    Oczywiście polecam cały dziennik, ale ten wpis szczególnie powinni przeczytać Ci, którzy rozpoczynają budowę, albo tacy inwestorzy jak ja - podsumowujący czas budowania.
  2. jakie to ciekawe :)

    Szukałam jednej ze swoich inspiracji kuchennych i zajrzałam w czeluście swojego dziennika.
    Jakie to niesamowite - przed budową bije z moich wpisów niesamowita niecierpliwość, taka chęć budowania się już natychmiast! A teraz we wpisach już nie ma tego pędu.

    Niesamowite! Bo właśnie od roku powtarzam sobie, dobra nie udało się w rok - trudno, powoli dojdziemy do wszystkiego
    Oby ten nowy 2014 rok był lepszy od poprzedniego!
  3. poświątecznie

    Kochani Święta Bożego Narodzenia to czas, który sprzyja rozmowom i spotkaniom rodzinnym, refleksji nad codziennością i światem tym naszym małym i tym wielkim, dalekim. Czas podsumowań, ale też czas kiedy poznajemy co znaczą dla nas więzi rodzinne, jak wielkim darem jest dla nas obecność kochanych ludzi obok nas przy wigilijnym stole. Myślę też, że większość z nas starała się podtrzymywać polską tradycję czy daniami, czy śpiewaniem polskich kolęd całą rodziną.
    ...
  4. zupełnie nie na temat czyli o kocie, a właściwie o kocicy

    Dzisiaj będzie niebudowlanie, bo mam problem, a przyznaję że z lenistwa nie chce mi się zapisywać na forum o kotach. Budowlanie może jutro.

    Najpierw wstęp merytoryczny:
    Lubię zwierzęta, ale bronię się bardzo przed ulegnięciem prośbom typu "Mamo bardzo chciałabym/chciałbym mieć: króliczka/psa/kota/myszki/szczurka/rybki/ptaszki/wstawić dowolne zwierzątko", bo mamy już dużego psa pod opieką, no i tutaj zupełnie nie mamy warunków na trzymanie zwierząt w domu (brak ...
  5. co w trawie piszczy - czyli drzwi zewnętrzne

    A niewiele piszczy. Panowie układają płytki na poziomie 0 i idzie im w porównaniu z łazienkami na dole BŁYSKAWICZNIE!
    Zamontowanie mam drzwi zewnętrzne. Tak prezentują się od środka




    A tak od zewnątrz:


    Nie chciałam z widocznymi zawiasami, ale cena... ...

    Updated 14-12-2013 at 12:19 by adk (błędy)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 57