dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
  1. casting na wykonawcę SSO

    Casting na wykonawcę SSO rozpoczęty. Jeden z kandydatów już przesłuchany. W piątek, sobotę i niedzielę przesłuchań ciąg dalszy
    Musimy się wykazać nie lada sprawnościami organizacyjnymi bo w sobotę Młodszy ma egzamin przed I Komunią Świętą !!!! Wow!
    Dobrze że Starszemu nie wypadły żadne zawody szachowe bo byłoby ciekawie . Ale za to ma trening szachowy i I Piątek miesiąca. Chciałabym też odwiedzić Teścia, bo się biedaczyna załamał. No ...

    Updated 31-03-2011 at 20:54 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. szybkość działania ;)

    własnie u MONY7 o tym pisałam

    My mieliśmy się budować jako pierwsi bo pierwsi odkupiliśmy działkę. Ale sąsiad nas wyprzedził mimo, że kupił swoją działkę po nas jakieś pół roku . Co prawda sąsiad już kupił działkę z WZ prawomocnymi. Miał mniej papierów do załatwienia i wyczekania. Może lepiej, że on był pierwszy - wiemy już z jakim terenem będziemy walczyć i co nas czeka. Jakie problemy możemy mieć. No i będzie mi raźniej tam jednak z jakimś ...

    Updated 07-04-2011 at 21:30 by adk (ort)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. stół do jadalni

    Podoba się mi taki stół do jadalni. Mam nadzieję, że będzie pasował. Nie wiem tylko czy taki jasny czy ciemniejszy. No i nasz stół musi się rozkładać. W porywach musi się przy nim zmieścić wygodnie 17 osób z najbliższej rodziny. Już nie liczę przyszłych dzieci tej najbliższej rodziny .


    źródło: ladnydom.pl

    Moja kuchnia będzie miała w tym samym miejscu ...

    Updated 03-08-2012 at 00:27 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom z koncepcji - widok

    dobry wieczór

    Wreszcie - jakimś cudem (bo jestem ARCYuparta) udało się mi zamieścić to co chciałam.
    Mam nadzieję, że nie wyjdzie malutkie...

    Oto MÓJ WYMARZONY DOM. Muszę mu nadać jakąś nazwę - bo wymarzony mają wszyscy prawda?
    Pierwszy widok - widok od strony ulicy, tak trochę od północnego-wschodu.
    Drugi, z lewej to makieta - z lotu ptaka tak trochę od południowego-zachodu.
    Trzeci, z prawej - widok od furtki, czyli ...

    Updated 29-03-2011 at 01:07 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Mój domek - nie-widoczek

    Mój architekt zgodził się na upublicznienie rysunków domu, ale ja nie chcę umieszczać tu całej koncepcji. Jeszcze nie jestem gotowa na upublicznienie więcej. A wszystkiego tu nie będzie.

    ****

    po wielu próbach, nie potrafię zamieścić tego niestety

    Jak próbuję tak jak zwykle "wklej grafikę" to żąda adresu URL. A ja mam to w Power poincie jako 1 slajd. Nie wiem jak to tutaj zamieścić. Douczę się i może wtedy.
    ...
Strona 49 z 57