dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
  1. koncepcja i ciąg dalszy porządków

    Dzięki wujkowi pozbędziemy się niepotrzebnych drzew. Wujek może da radę zabrać drzewa do końca tygodnia i będzie można tam pograbić .
    Jak się dowiedział o porządkach to postraszył mnie gminą, ale jak zobaczył na żywo to okazało się, że na nasze drzewka nie są potrzebne pozwolenia. Zadzwonił do gminy i wszystkiego się dowiedział - więc śpię już spokojnie. W sumie zawsze może się znaleźć jakiś "życzliwy". Opowiedział mi jakie donosy ludzie robią. ...
  2. cd KONCEPCJA !!!!!!!!

    Na świeżo: dom jest śliczny; skromne elewacje - takie jak chciałam; patrząc z zewnątrz od drogi nikt nie spodziewa się tego co będzie dalej. Podwórko wejściowe, ogrodzenie - dokładnie to czego oczekiwałam, a nie potrafiłam wytłumaczyć - skromnie.
    Co do wnętrz, to już spodziewałam się takich rzutów, bo pracowaliśmy nad domem wychodząc od funkcji - bryła wyszła sama. A więc wnętrza - nie ma niespodzianek. Wyszło trochę mniej niż 250m2, ale już zapomniałam obliczeń (chyba ok ...
  3. Koncepcja !!!!!!!!

    Jestem w trakcie pobierania koncepcji naszego domu !!!!!!!
    Mam nadzieję, że wszystko się poprawnie otworzy i wreszcie zobaczę w pełnej okazałości nasz DOM MARZEŃ
    huuurrrrrraaaaaa
  4. pogoda, ach ta pogoda... i inne

    Kiedy będzie wreszcie ciepło? Chciałabym pojechać jutro popracować znowu trochę, a tu jest tak zimno, że odechciewa się mi wychodzić z domu. Jestem bardzo wrażliwa na zmiany pogody i na zimną, mokrą aurę. Bardzo źle znoszę wichury - od razu mam zawroty głowy i migreny.

    TAK WIĘC ZAMAWIAM NA JUTRO PIĘKNĄ POGODĘ!!!!
    Wiem, wiem jestem marzycielka...

    A czekając na ładną pogodę muszę zadzwonić do wujka i przypomnieć mu o drzewie do zabrania. ...
  5. fotosprawozdanie z porządków :-)))

    To widok od dołu (ze strony południowej)





    A to widok z góry od drogi (od strony północnej)



    ...

    Updated 07-07-2011 at 03:11 by adk (zmiana url obrazków)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 51 z 57